triumph

Rozpocznij sezon z nową bielizną Triumph!

Sportowa kolekcja Triaction by Triumph

Najnowsza kolekcja bielizny na wiosnę-lato 2017 od marki Triumph to sportowy hit. Jest ona skierowana do kobiet, prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Jednakże również tych, które po prostu chcą wyglądać stylowo i czuć się pewnie podczas przekraczania treningowych granic. Jednym słowem dzięki tej linii możemy nareszcie skupić się na ćwiczeniach, ponieważ o poczucie komfortu w odzieży sportowej zadba marka. Dodatkowo jej atutem jest funkcjonalność, pozwalająca nam na włożenie jej zarówno na siłownię, jak i do pracy. Kolejną zaletą kolekcji są modele, idealnie dopasowujące się do każdego kształtu biustu oraz ramion. Warto więc, by w naszej garderobie znalazł się choć jeden ciuszek z nowej serii odzieży Triumph.

triumph
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”triaction by triumph” posts_per_page=”6″ tag=”bielizna”]

Co znajdziemy w nowej kolekcji?

W najnowszej sportowej kolekcji na sezon SS2017 od Triumph znajdziemy:

  • biustonosze,
  • shorty,
  • leginsy.

Cała linia cechuje się znakomitą jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem. Świetnie sprawdza się ona podczas różnorakich treningów, zapewniając wygodę każdej części naszego ciała. Jej twórcy kierowali się przede wszystkim kobietami, będących miłośniczkami mody i aktywnego trybu życia. Dodatkowo cała sportowa kolekcja została sprawdzona pod kątem wskaźnika „bounce control” przez grupę badawczą z Uniwersytetu w Portsmouth zajmującą się zdrowiem piersi.


[koc_offers brand=”triumph” posts_per_page=”9″ tag=”górna bielizna”]

Kampania telewizyjna Triumph

Hasło najnowszej kolekcji Triumph to ,,Znajdź ideał dla każdej siebie”. Symbolizuje ono kobietę, która w codziennych pędzie wciela się w wiele ról, potrafiąc przy tym poświęcić czas na wygodę swojego ciała, dzięki bieliźnie marki. Firma, chcąc rozpowszechnić nową linię odzieży po raz kolejny, postanowiła stworzyć jej animowaną reklamę telewizyjną. Ma ona na celu pokazanie kobietom, że kolekcja jest dla nich wsparciem podczas osiągania wyznaczonych celów i zapewnieniem komfortu w każdej sytuacji. W reklamie bierze udział modelka Jessica Hart, której doskonale udało się skupić uwagę klientek na nowej bieliźnie. A jak Wam podoba się spot najnowszej linii odzieży Triumph?


[koc_offers brand=”triumph” posts_per_page=”21″ tag=”bielizna”]

TOP