modne okulary przeciwsłoneczne

Jakie są modne okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie?

Modne okulary przeciwsłoneczne

Modne okulary przeciwsłoneczne 2017 to przede wszystkim te, odchodzące od klasycznych i stonowanych modeli. Tego lata hitem są różnorodne kolory oraz kształty. W przypadku okularów słonecznych nie obędzie się bez zabawy kształtami, formami oraz barwami. Oto trzy najbardziej trendy modele tego roku.

Okulary słoneczne a’la dzieła sztuki?

Lato 2017 to czas świetności okularów słonecznych, którym nadano nieszablonowe i oryginalne kształty. Projektanci proponują nam wyglądające niczym misterne arcydzieła sztuki oprawki-kolaże. Nawiązują one do rzeźb lub przeróżnych geometrycznych figur. Nie lubisz rzucać się w oczy? Postaw na subtelniejsze modele. Znajdziesz je w ofercie takich marek jak Miu Miu oraz Even&Odd.

modne okulary przeciwsłoneczne
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”miu miu” posts_per_page=”9″ tag=”okulary przeciwsłoneczne”]

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban czy Prada?

Okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie świetnie uzupełniają modne i barwne stylizacje. Pora, by oprawki stały się naszą kolorową wizytówką, co na pewno będzie miało miejsce, jeśli sięgniesz po okulary przeciwsłoneczne Prada. Dom mody łączy w swoich okularach klasykę z odrobiną nonszalancji i wiosennego optymizmu. Pojawiają się więc na nich chociażby barwne kwiaty, dzięki którym oprawy zyskują na oryginalności.
Nie bójmy się poza oprawkami wybierać także kolorowych szkiełek. Projektanci zaprojektowali i wyposażyli swoje tęczowe modele w filtry ochronne, które z pewnością uchronią nasze oczy przed promieniami słonecznymi. Przykładem takich marek może być chociażby Ray Ban. Okulary przeciwsłoneczne z tym logo nie przestają być modne od kilku sezonów. Podobnie, jak oprawki i okulary Michaela Korsa!

modne okulary przeciwsłoneczne
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”Ray-Ban” posts_per_page=”9″ tag=”okulary przeciwsłoneczne”]

Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki – must have wśród dodatków?

Już w tamtym roku hitem stały się okulary przeciwsłoneczne lustrzanki. Wyposażone w lustrzane szkiełka. Cienkie oprawy także i w tym sezonie są one wyjątkowym dodatkiem do wielu stylizacji. Tego lata dodatkowo urozmaicono je stosują różne kształty nauszników. Wyjątkową kolekcją takich właśnie lustrzanych szkiełek oraz niesamowitych oprawek mogą pochwalić się brandy takie jak mint&berry, Quay i Jeepers Peepers.

modne okulary przeciwsłoneczne
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”kiomi” posts_per_page=”6″ tag=”okulary przeciwsłoneczne”]

Okulary przeciwsłoneczne w sportowym stylu

W tym roku z mody nie wychodzą okulary przeciwsłoneczne sportowe. Są one świetnym wyborem na wycieczki rowerowe oraz poranne bieganie. Dzięki ich zakrzywionym zausznikom i specjalnie wyprofilowanym szkiełkom z każdym dniem możemy osiągać swoje treningowe cele.
Szukasz bardziej klasycznych pozycji? Być może twoje oczekiwania spełnią okulary przeciwsłoneczne dior, chanel lub vogue?

modne okulary przeciwsłoneczne dior
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”michael kors” posts_per_page=”18″ tag=”okulary przeciwsłoneczne”]

TOP