Sinsay: miejska moda w skandynawskim wydaniu

Marka Sinsay w najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji stawia na skandynawski styl. Fanki klasycznego wydania mody będą zachwycone.

Sinsay

Mieszkańcy Skandynawii słyną z miłości minimalizmu. Tamtejsi projektanci tworząc koncepcje budowy domu, nowoczesnego biurowca, czy też w projektując model butów  stawiają przede wszystkim na wygodę.  Zawsze najważniejsza jest dla nich jakość materiału na którym pracują, a co za tym idzie wykorzystują materiały najlepszej jakości. Jakie są tego efekty? Skandynawia jest uważana za najbardziej designerską część Europy. Nic więc dziwnego, że marka Sinsay postanowiła zainspirować się ulicami największych skandynawskich miast i stworzyła bardzo minimalistyczną kolekcję jesienno-zimową, sygnowaną nazwą Nordic Sunset.

Sinsay stawia na wygodę

Sinsay

Projektanci marki Sinsay inspirowali się wyglądem ulic w Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. Tamtejsze kobiety uwielbiają zakładać ubrania, w których czują się przede wszystkim komfortowo. Często można je zobaczyć w oversizowych swetrach, dresowych sukienkach, wygodnych koszulach, jeasnach i przede wszystkim w obuwiu, w którym będą łatwo poruszać się pomiędzy różnymi miejscami. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja marki Sinsay. Dominują w niej elementy garderoby, które są nie tylko dobrze skrojone, ale  będzie nam w nich wygodnie.

Skandynawska klasyka

Sinsay

Nowa kolekcja to świetne projekty i materiały dobrej jakości. Możemy wybierać wśród oversizowych bluzek i swetrów, narzutek, spodni w przeróżnych kolorach i sukienek w jasnych kolorach. Biorąc pod uwagę, że to jesienno-zimowa kolekcja projektanci nie zapomnieli o odzieży, która pomoże nam przetrwać zimne dni. W kolekcji znalazły się swetry, marynarki, płaszcze, ale też ciepłe kurtki.

Akcesoria

Sinsay

Ważną rolę w skandynawskiej odsłonie najnowszej kolekcji tej marki nie mogło zabraknąć akcesoriów. Na sklepowych półkach pojawią się ciepłe szaliki, kominy, czapki i oczywiście rękawiczki. Wszystkie części garderoby z Nordic Sunset będą się ze sobą świetnie komponować. Zestawy będą oparte na komforcie i prostocie. Zarówno młode, jak i te nieco starsze klientki marki będą zachwycone tymi projektami. Sesja promująca Nordic Sunset  bardzo nam się podoba i jesteśmy strasznie ciekawi, czy wybrałyście swój ulubiony projekt Sinsay?

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”płaszcze”]

 

TOP