skechers

Skechers D’Lites czyli odświeżony design znanej klasyki

Kolekcja Skechers D’Lites

Buty Skechers to marzenie każdej nastolatki w latach 90. To kultowe obuwie noszone było wtedy przez każdą znaną gwiazdę. Dzięki swojej specyficznej stylistyce marka jest popularna aż do dzisiaj. Komfort użytkowania i wysoka jakość produktów już od lat przyciąga coraz więcej zadowolonych klientów. W tym sezonie firma postanowiła wrócić do swoich korzeni. Prezentuje ona połączenie klasyki z wiosenną świeżością. Taki właśnie jest model butów Skechers D’Lites. Został on zaprojektowany z myślą o fanach street fashion i lat 90. Wyróżnia go futurystyczny oraz unisexowy charakter. Posiada on podeszwy, które absorbują wszystkie wstrząsy oraz wkładki, dodające wyjątkowego komfortu podczas jego użytkowania. Wisienką na torcie tego modelu jest jego niezwykła lekkość, dzięki której z każdym krokiem czujemy się jakbyśmy stąpali po chmurach.

[koc_offers brand=”skechers” posts_per_page=”9″ tag=”obuwie”]

Skechers D’Lites Diamonds Are Forever

Każda z nas uwielbia wyróżniać się z tłumu i być zauważona. Dzięki edycji limitowanej D’Lites Diamonds Are Forever jest to bajecznie proste. Zawiera ona obuwie, które zostało w całości pokryte kryształkami, dodającym blasku każdej naszej stylizacji zaczynając od codziennej po wieczorową. Pokochało je już tysiące nastolatek z Korei oraz fanów K-popu. Cieszą się ona również ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów zespołu EXO, który swoim wizerunkiem firmuję kampanię Skechers w tym kraju.

[koc_offers brand=”skechers performance” posts_per_page=”9″ tag=”obuwie”]

Kampania reklamująca modele Skechers D’Lites

Najnowsza kolekcja Skeachers D’Lites to uosobienie nowoczesnej kobiety, ceniącej sobie wygodę i miejski styl. Dlatego właśnie jej damska część jest reklamowana przez popularną w Stanach Zjednoczonych aktorkę, tancerkę a także modelkę Brook Burke-Chavret. Film promujący nowy model butów został nakręcony w windzie pełnej ludzi. Producenci chcieli w ten sposób porównać z nią ściśnięte i zmęczone nogi. Ratunkiem dla naszych stóp od takich bolesnych doświadczeń jest obuwie tej marki, w którym już po jego założeniu poczujemy się swobodnie i żaden kurs zatłoczoną windą nie będzie nam straszny. A wszystko to za sprawą przestrzeni wewnątrz butów, która nie krępuje i nie ogranicza ruchów naszych stóp. Jeżeli tego właśnie szukasz w obuwiu to najwyższa pora zakupić je na stronie Skechers online.

[koc_offers brand=”skechers sport” posts_per_page=”21″ tag=”obuwie”]

TOP