Sklepy internetowe z ubraniami (fot.pexels.com)

Sklepy internetowe z ubraniami – czy już je znasz?

Sklepy internetowe z ubraniami

Sklepy internetowe z ubraniami cieszą się ogromną popularnością i jest to najszybciej rozwijający się rynek sprzedaży online. Poświadczyć o tym może ogromny sukces takich platform jak Zalando, ASOS czy Answear. Również wiele znanych, cenionych i lubianych marek nastawia się na sprzedaż online. Sklepy online z ubraniami otworzyło większość sieciówek jak H&M, ZARA czy Promod, jak i sklepów sportowych. Dużą zaletą jest to, że sklepy internetowe z ubraniami oferują często tanie produkty, nierzadko o wiele tańsze niż te dostępne w sklepach stacjonarnych. Online możemy spodziewać się wielu atrakcyjnych promocji oraz ofert specjalnych dla członków społeczności internetowej. Również wiele mniejszych firm i osób prywatnych próbuje swoich sił otwierając sklepy z ubraniami online, ponieważ jest to o wiele prostsza i tańsza forma rozpoczęcia własnego biznesu. Takie strony jak Showroom, Etsy czy DaWanda zrzeszają młodych projektantów.

It's all in the details, add an accent colour to a simple outfit for a chic look ?#zalandostyle

A post shared by Zalando (@zalando) on


[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”jeansy”]

Polskie sklepy internetowe z ubraniami

Jakie polskie internetowe sklepy z ubraniami warto odwiedzić? Wybrałyśmy dla was kilka naszych ulubionych:

  • sklepy internetowe grupy LPP: Mango, Mohito, SinSay, CROPP i House
  • Showromm.pl – rzesza polskich młodych projektantów
  • Mostrami.pl – znajdziemy tu projekty znanych projektantów cenionych przez polskie gwiazdy
  • Szyjemysukienki.pl – daje możliwość zamówienia własnej sukienki
  • sklepy internetowe znanych polskich marek, jak: Wittchen, Ochnik, Big Star, Wólczanka, Kazar

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

Sklepy internetowe z ubraniami młodzieżowymi

Fajne sklepy internetowe z ubraniami skierowanymi do młodzieży zachęcają przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Warto odwiedzić przede wszystkim strony takich sklepów jak SinSay, CROPP czy Mohito. Przede wszystkim warto także śledzić na portalach społecznościowych największe sklepy online, które oferują produkty różnych marek, jak Zalando, Domodi czy Allani. Z Facebooka czy Instagrama najszybciej dowiemy się o rozpoczynających się wyprzedażach i promocjach. Warto także śledzić oferty pojawiające się na Allegro, AliExpress czy eBay, które nierzadko prowadzą już sprzedaż bezpośrednią. Dobrą opcją jest także odwiedzanie takich stron jak Szafa.pl, gdzie nie tylko możemy kupować i sprzedawać ubrania, ale także wymieniać się nimi z innymi użytkowniczkami portalu oraz podejrzeć gotowe stylizacje i inspiracje, jak nosić najmodniejsze trendy.

Sklepy internetowe z ubraniami młodzieżowymi: SinSay Wiosna/Lato 2017 (materiały prasowe)
Sklepy internetowe z ubraniami młodzieżowymi: SinSay Wiosna/Lato 2017 (materiały prasowe)

Znacie jakieś fajne sklepy internetowe z ubraniami, o których zapomniałyśmy wspomnieć? Podzielcie się swoimi ulubionymi adresami www!

[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety”]

TOP