Solar kolekcja S/S 2017 (fot. solar.com.pl)

Solar: już jest nowa kolekcja S/S 2017!

Solar kolekcja S/S 2017

Solar Company to polska marka odzieżowa, która charakteryzuje się przede wszystkim prostymi i ponadczasowymi formami, dobrą jakością wykonania i świetnym wyczuciem trendów. Skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które lubią klasyczne rozwiązania wzbogacone o nowości ze świata mody. Dzięki takiemu podejściu ubrania i akcesoria mogą posłużyć nam niezależnie od zmieniających się trendów. Najnowsza kolekcja na sezon wiosna – lato 2017 odzwierciedla lekki klimat nadchodzących pór roku. Polska marka przykuwa uwagę przede wszystkim ciekawą kolorystyką kolekcji – znajdziemy tu piękne odcienie błękitu i niebieskiego, delikatne beże i uniwersalną czerń i biel.

(fot. solar.com.pl)
(fot. solar.com.pl)

W kolekcji duży nacisk położono na deseń: rzucają się w oczy sukienki w etniczne wzory, kurtki na wiosnę w geometryczny deseń czy płaszcze w kratę lub modne paski. Odważne kurtki i płaszczy to zdecydowanie najmocniejszy element kolekcji, a na uwagę zasługują zwłaszcza krótkie, wielokolorowe modele. Jednak nie brakuje też propozycji dla miłośniczek minimalizmu i klasyki, dlatego bez wątpienia każda z nas znajdzie coś dla siebie.

(fot. solar.com.pl)
(fot. solar.com.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”kurtki-przejsciowe” color=”niebieski”]
Sprawdź także inne polskie marki odzieżowe >>>

Solar sklepy

Polska marka odzieżowa ma swoje sklepy w kilku największych miastach w kraju, np. Warszawie czy Poznaniu oraz prowadzi stacjonarne outlety, gdzie po okazyjnych cenach możemy dorwać końcówki kolekcji. Sklep stacjonarny to doskonałe miejsce do zapoznania się z produktami – można dotknąć tkaniny, przymierzyć i sprawdzić, jakie fasony leżą na nas najlepiej. Miłośniczki e zakupów mogą jednak skorzystać ze sklepu internetowego.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”krótkie płaszcze” color=”niebieski”]

Solar sklep internetowy

Sklep internetowy to z kolei świetne miejsce, by zapoznać się z najnowszą kolekcją marki oraz poznać pełen asortyment, jaki oferuje. Na oficjalnej stronie sklepu, dostępna jest także zakładka Outlet, gdzie możemy kupić ubrania i akcesoria nawet 50% taniej. Jeżeli znacie tę polską firmę, na pewno zakupy online pozwolą wam zaoszczędzić sporo czasu. To również doskonała opcja dla tych z nas, które nie mieszkają w dużych miastach, a chciałyby zapoznać się z ofertą tej eleganckiej marki.
[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

TOP