strój kąpielowy adidas

Strój kąpielowy adidas – wygoda i kobiecość w jednym!

Strój kąpielowy Adidas

Każdy strój kąpielowy Adidas z tegorocznej kolekcji zgodnie z jej założeniem opowiada inną historię. Marka chciała, by dzięki temu ich użytkowniczki czuły się w nich wyjątkowo i niepowtarzalnie. Dodatkowo każdy kostium kąpielowy Adidas został wykonany z najwyższej jakości materiału, który zadba o naszą skórę, pozbawiając ją uciążliwego obciskania oraz obtarć. Zostały one stworzone z myślą o kobietach, uwielbiających aktywne spędzanie czasu na plaży lub basenie. Nie da się przecież nie dostrzec sportowych elementów we wszystkich kostiumach.

strój kąpielowy adidas
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”beachlife” posts_per_page=”3″ tag=”stroje kąpielowe”]
[koc_offers brand=”cyell” posts_per_page=”6″ tag=”stroje kąpielowe”]

Stroje kąpielowe jednoczęściowe Adidas

Tego lata każdy strój kąpielowy jednoczęściowy Adidas prezentuje zupełnie inną grafikę. Znajdziemy tu motywy takie jak: fale na morzu, kolorowe azteckie wzory, przeróżne asymetryczne paski oraz ozdobne łuski. Jednakże poza tak fantazyjnymi wzorami marka prezentuje w swojej kolekcji wiele klasycznych, stonowanych modeli, na których wyróżnia się jedynie logo Adidas. Dodatkowo kostiumy zostały wyposażone w wiele fasonów ramiączek, dzięki którym możemy same zdecydować czy wolimy standardowe modele, czy te z odkrytymi plecami ozdobionymi jedynie ramiączkami. Jednym słowem każda z nas, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

strój kąpielowy adidas
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”miraclesuit” posts_per_page=”9″ tag=”stroje kąpielowe”]

Stroje kąpielowe sportowe dwuczęściowe Adidas

Dwuczęściowe stroje kąpielowe Adidas to świetny wybór dla wszystkich Pań, ceniących sobie komfort i stabilne podtrzymywanie biustu przez kostium. Są to właśnie najważniejsze cechy bikini Adidas na zbliżające się lato. Kolekcja jest pełna nowych odchodzących od klasycznych modeli strojów, które wyróżniają się swoimi nadzwyczajnymi wzorami. Należą do nich między innymi napisy o przeróżnych wielkościach i czcionkach, fantazyjne graficzne zdobienia, a także wiele innych niesamowitych motywów. Dodatkowym atutem każdego bikini jest jego krój, który doskonale przylega do sylwetki, jednocześnie ją modelując. A jak Wam podobają się stroje kąpielowe Adidas?

strój kąpielowy adidas
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”seafolly” posts_per_page=”21″ tag=”bikini”]

TOP