Stroje kąpielowe Triumph

Stroje kąpielowe Triumph od wielu la cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet.  Każda z nas znajdzie model odpowiedni dla siebie. Wystarczy, że zapoznamy się z letnią kolekcją tej marki

Stroje kąpielowe
Stroje kąpielowe/ materiały prasowe

Szum morskich fal, gorący piasek, promienie słoneczne ogrzewające ludzi na plaży, relaks i spokój – właśnie tak większość kobiet wyobraża sobie idealny wakacyjny wypoczynek. Nie bez powodu kobiety marzą też o tym, by w taki upalny dzień na plaży wyglądać pięknie i atrakcyjnie. W tych okolicznościach z pomocą przychodzi nam marka Triumph, która oferuje bogatą gamę strojów kąpielowych. Triumph wychodzi naprzeciw wymaganiom pań i dzięki temu każda z nas  może dopasować krój stroju, określając własny typ sylwetki spośród pięciu proponowanych (jabłko, stożek, klepsydra, gruszka, prostokąt).

Stroje kąpielowe w różnych wariantach

Stroje kąpielowe
Stroje kąpielowe/materiały prasowe

Marka opracowała szeroką ofertę zarówno jeśli chodzi o jednoczęściowe stroje kąpielowe, jak i bikini. Mamy także możliwość wyboru  poszczególnych elementów dwuczęściowych strojów kąpielowych : samych topów lub samych dołów od bikini. Projektanci z najwyższą precyzją i perfekcją przygotowali tegoroczną serię kostiumów kąpielowych, w taki sposób, by zadowolić kobiety o zróżnicowanych figurach. Panie o bardziej krągłych kształtach mogą zatuszować ewentualne mankamenty swojej sylwetki, wybierając  jednoczęściowe stroje kąpielowe. Mamy wówczas do wyboru różne fasony, jedne bardziej wycięte w okolicach biustu, które uwydatniają kobiece atuty lub inne-bardziej zabudowane, dla tych z nas, które chciałyby optycznie zmniejszyć rozmiar miseczki. Wśród propozycji pojawiają się także stroje kąpielowe bez ramiączek, odkrywające troszkę więcej ciała czy wygodne i gustowne wydanie z wiązaniem na szyi. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie niespotykanego wycięcia w dolnej części kostiumu, które z jednej strony jest dogodnym rozwiązaniem dla kobiet, dążących do ukrycia krągłych bioder, z drugiej doskonale wysmuklającym uda i kształtnie formującym pośladki.

Bikini

Stroje kąpielowe
Stroje kąpielowe/fot. materiały prasowe

Modele bikini również cieszą oko i zadawalają gusta klientek. Kobiety mogą dokonać wyboru w kwestii kroju, faktury, koloru czy zdobień. W ofercie odnajdujemy stroje kąpielowe  push-up, wiązane na szyi lub pod biustem, na ramiączkach lub bez nich. Natomiast doły bikini zaskakują wycięciami uwypuklającymi pośladki, wydłużającymi nogi czy wyszczuplającymi uda. Projektanci wykonali także modele dwuczęściowych strojów kąpielowych, których dolne elementy wiązane na biodrach, a to wszystko jest dostępne w letnich, ale zarazem intrygujących zestawieniach kolorystycznych.

Tegoroczna propozycja marki Triumph jest bez wątpienia na tyle urozmaicona, że każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie. Dlatego już dziś koniecznie wybierzcie się do najbliższego sklepu lub odwiedźcie stronę internetową!

TOP