Sukienki tiulowe – romantyczne pomysły na stylizacje

Sukienki tiulowe: dawna moda powraca

Pamiętacie czasy gdy byłyśmy małe i jedyne z czym kojarzył nam się tiul to baletnica? Jeżeli w ogóle wiedziałyśmy jak ten materiał się nazywał. Z wiekiem jednak zmienia się nie tylko postrzeganie świata, ale i gust. Sukienki tiulowe przeżyły w ostatnich sezonach swoją wiosnę i powrót z przytupem. Tiul jest niezwykle romantycznym i wdzięcznym materiałem. Pasuje zwłaszcza jeśli szukamy czegoś nietuzinkowego na wesele. Do sukienki z tiulu trzeba jednak umiejętnie dobrać dodatki, sama kreacja jest już dosyć efektowna. Nie możemy pozwolić by zbyt połyskujące buty, złoto na szyi i mocny makijaż w połączeniu z sukienką przyćmiły naszą osobę. Ubrania powinny stanowić dodatek do nas, nie odwrotnie.

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki-letnie”]

Szyfon idealny na wszystko

Zbliża się wielki dzień i chcemy wyglądać zachwycająco, jednak mamy niemały problem. Słyszymy, że sukienki tiulowe na wesele to ostatni krzyk mody, ale nie czujemy się dobrze w tym materiale. To nic złego, nie każda z nas musi lubić szorstki w dotyku tiul. Kroje popularne dla sukienek z tiulu też nie muszą wszystkich odpowiadać, nieco bufiasta sukienka od pasa w dół może niekorzystnie wyglądać na pulchniejszych z nas. Dlatego też powinnyśmy w takich sytuacjach zwrócić uwagę na klasyczną sukienkę z szyfonu. Sukienki szyfonowe są delikatne w dotyku i opadają na nas harmonijnymi kaskadami (w zależności od kreatywności projektanta rzecz jasna). Wygodne i pasujące nie tylko na wesele mogą cieszyć nasze oczy również podczas romantycznych wieczorów czy zwykłych wyjść z przyjaciółmi.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki-z-dżerseju”]

Pomysły na wieczór

Sukienki tiulowe mogą stanowić niemałe wyzwanie dla niektórych z nas. Jakie dodatki najlepiej do nich dobrać tak by nie przytłoczyć naszego wizerunku, to tylko jeden z kilku problemów na które postaramy się znaleźć rozwiązanie. Przedstawimy wam kilka propozycji których głównym bohaterem są sukienki tiulowe. Znalezione zestawy najlepiej nadają się na większe uroczystości na przykład na wesele. Ostatnia rada, pamiętajcie, że te sukienki bardzo lubią smukłe nogi, nie bez przyczyny swoją największą karierę tiul przeżył na scenach baletowych.

Sukienki tiulowe [pierwsze dwie: asos.com | trzecia shop.nordstrom.com]
Sukienki tiulowe [pierwsze dwie: asos.com | trzecia shop.nordstrom.com]

[koc_offers posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”sukienki-koktajlowe”]

TOP