superdry

Superdry

Superdry – o marce

Marka Superdry powstała w 2003 roku i od tej pory uważa się ją za uosobienie połączenia japońskiego designu, amerykańskiego stylu i brytyjskiego smaku. A wszystko to dzięki niepowtarzalnym, a zarazem wygodnym ubraniom, zawsze wykonanym z niesamowitą dbałością o detale. Jeśli chodzi o cechy charakterystyczne firmy, to są to zdecydowanie sportowy klimat, inspiracja japońską klasą, urban styl oraz motywy retro. To właśnie bez nich żadna z kolekcji brandu nie odniosłaby tak ogromnego sukcesu na skalę światową. Poza jakością i oryginalności Superdry outlety stały się sławne dzięki wizerunkom gwiazd takich jak David Beckham, czy Jude Law, które doceniły wyjątkowość ich odzieży.

Superdry sklep

To właśnie w 2004 roku w Londynie został otworzony pierwszy sklep stacjonarny firmy. Obecnie sprzedaje ona swoje produkty w 54 sklepach na Wyspach Brytyjskich i Irlandii, a także w 20 innych krajach na całym świecie, wśród których znalazła się również Polska oraz Warszawa. Ponadto Superdry posiada również sklep online, gdzie klienci zawsze mogą trafić na atrakcyjną wyprzedaż. Jedno jest pewne, iż niezależnie od miejsca warto zakupić produkty takie jak T-shirty, koszule, koszulki polo, bluzy, kurtki, torby oraz akcesoria tej firmy i cieszyć się ich wytrzymałością, a także ponadczasowością przez wiele lat.

Superdry kurtka czy bluza?

Jednymi z najbardziej znanych na całym świecie produktami brandu są kurtki i bluzy. To właśnie one dzięki swoim krojom, fasonom oraz wzorom od lat podbiją kobiece, oraz męskie serca. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż niezależnie od sylwetki zawsze prezentują się one świetnie, a co najważniejsze zapewniają swoim użytkownikom ochronę przed zimnem zimą, lub przed wiatrem jesienią. Jeśli więc komfort, wielofunkcyjność oraz design są dla nas ważne to z pewnością te flagowe produkty Superdry powinny znaleźć się w naszej garderobie.

superdry
Zdjęcia udostępnione na Instagramie na profilu superdry

Superdry opinie

Zanim zakupimy dane produkty, zawsze lubimy wiedzieć o nich coś więcej i znać opinię innych na ich temat. W przypadku ocen odzieży od firmy zawsze możemy spotkać się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi wytrzymałości tkanin oraz wygody użytkowania. Poza tym wielu klientów często cenią sobie usługi sklepu online, w którym zawsze można kupić ubrania Superdry tanio, a przy okazji zaoszczędzając czas na chodzeniu po sklepach. A jakie są Wasze opinie na temat firmy Superdry?


[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”odzież” brand=”superdry”]

TOP