Supermodelka Plus Size (materiały Polsat)

Supermodelka Plus Size – od 6 września w Polsacie

Supermodelka Plus Size to najnowszy program realizowany przez telewizję Polsat, którego premiera odbyła się 6 września o 20.35. Kolejne odcinki i zmagania uczestniczek możemy oglądać w każdą środę o tej samej godzinie. Program powstał na licencji niemieckiego formatu „Curvy Supermodel”, należącego do firmy Armoza Formats.

Supermodelka Plus Size

W programie będziemy mogli oglądać zmagania 15 uczestniczek, które rywalizować będą ze sobą o tytuł “Supermodelki Plus Size”. Do programu zgłosiło się ponad 1 000 dziewcząt z całej Polski, z której zostały wyłonione 52 uczestniczki spełniające wymagania programu. Do kryteriów należały: rozmiar 42 lub większy, wzrost powyżej 170 cm i wiek między 18 a 28 rokiem życia. Z wybranych uczestniczek, jury wyłoni w dwóch pierwszych odcinkach 15, która będzie walczyć o główną nagrodę.

Kto zdecyduje o losie uczestniczek? Supermodelka Plus Size zostanie wyłoniona na podstawie decyzji Ewy Minge (projektantka mody), Emila Bilińskiego (fotograf), Rafała Maślaka (model) i Ewy Zakrzewskiej (modelka). Mentorką dziewcząt walczących o tytuł będzie także znana blogerka modowa – Macademian Girl. Poza tym uczestniczki będą miały okazję współpracować ze znanymi projektantami, choreografami czy aktorami.

Supermodelka Plus Size (materiały Polsat)
Supermodelka Plus Size (materiały Polsat)

Nagrodą w programie Supermodelka Plus Size jest 50 000 zł, okłądka w magazynie “Claudia” oraz wystąpienie na specjalnym pokazie kolekcji Ewy Minge w Paryżu lub Mediolanie. Wszystkim dziewczętom życzymy powodzenia!

TOP