Świąteczna kolekcja Heidi Klum dla Lidla (materiały Lidl)

Świąteczna kolekcja Heidi Klum dla Lidla – będzie hit?

Od 4 grudnia w sklepach Lidl możemy kupić ubrania i dodatki z nowej kolekcji świątecznej zaprojektowanej przez modelkę Heidi Klum. Co w niej znajdziemy i jak wypada?

#LETSCELEBRATE kolekcja Heidi Klum dla Lidl

To kolejna odsłona współpracy niemieckiej sieci z modelką. Tym razem w kolekcji znalazło się ponad 70 ubrań i dodatków, które pozwolą nam zabłysnąć w święta i podczas innych imprez. Króluje przede wszystkim jedwab, satyna i skóra ekologiczna. A to wszystko w towarzystwie połyskliwych cekinów. Jednak pomimo odważnych materiałów i zdobień, wiele modeli zdaje się być bardzo klasycznych, dzięki czemu przypadną go gustu zarówno fashionistką, jak i osobą preferującym sprawdzone kroje i fasony. W kolekcji dominującymi kolorami są: czerń, granat, złoto i głęboka czerwień.

Ubrania dostępne są w rozmiarach od 34 do 44, a producent przekonuje, że jakość jest bardzo wysoka w stosunku do niskiej ceny. Przykładowo za elegancki kombinezon zapłacimy 49,9 zł, zaś za sukienkę z cekinami – 69,99 zł; mini spódnica z cekinami to koszt 39,99 zł, zaś za tak samo ozdobiony top zapłacimy 44,99 zł.

TOP