T-Mobile oferta

T-mobile: oferta skrojona na miarę!

T-Mobile to jedna z najważniejszych sieci komórkowych w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Sieć świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Operator umożliwia także korzystanie z internetu 4G LTE oraz z usług finansowych w ramach Usługi Bankowe T-Mobile. Oferta sieci sprosta więc nawet najbardziej restrykcyjnym wymaganiom!

Współzałożycielem i obecnym właścicielem sieci jest Grupa Deutsche Telekom -największy operator telekomunikacyjny w Unii Europejskiej. Operator znany jest także wśród pracowników. Firma kilkakrotnie została uhonorowana certyfikatem Top Employers. Obecnie zatrudnia około 4400 pracowników.

T-mobile: oferta

Oferta T-Mobile zaspokaja potrzeby najróżniejszych typów klientów. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest abonament, który umożliwia zakup telefonu w bardzo niskiej cenie pod warunkiem podpisania umowy na 24 miesiące. Na dodatkowy bonus mogą liczyć też ci, którzy przenoszą swój numer z innej sieci. Czeka na nich aż 4 miesiące, podczas których za abonament zapłacą symboliczną złotówkę.

Ciekawą propozycją w T-Mobile jest oferta rodzinna. Za 110 zł miesięcznie otrzymamy w niej 3 karty na abonament oraz możliwość zakupu jednego telefonu. Podczas trwającej 2 lata umowy możemy bez limitu dzwonić, wysyłać smsy i mmsy oraz korzystać z internetu. Idealna propozycja dla 3-osobowej rodziny!

Operator przygotował też ofertę dla osób, które nie lubią wiązać się umową. T-Moblie na kartę pozwala w pełni kontrolować miesięczne wydatki na telefon i płacić za niego naprawdę niewiele! Wystarczy dokładnie zapoznać się z dostępnymi pakietami i promocjami. Doładowania można kupić online, ale też w większości kiosków i sklepów spożywczych. Najniższa możliwa kwota doładowania to 5 zł. Po zasileniu konta koniecznie należy włączyć jeden z promocyjnych pakietów – dzięki niemu skorzystamy z usług operatora w zdecydowanie niższych cenach.

Rozwiązaniem pośrednim pomiędzy abonamentem a telefonem na kartę jest T-Mobile Mix. Tu również możesz otrzymać smartfon za 1 zł, ale zobowiązujesz się do regularnego doładowywania telefonu. Różnica pomiędzy Mix-em a abonamentem jest taka, że w pierwszym przypadku umowa zostaje podpisana na liczbę doładowań, zaś w drugim na określony czas. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie w najbliższym czasie, dodatkowo otrzymasz 90 dni darmowego dostępu do Tidal i Showmax.

T-Mobile internet

T-Mobile podąża za trendami i proponuje swoim klientom szybki internet LTE 4G, który z powodzeniem może konkurować ze stacjonarnym połączeniem kablowym. Technologia ta pozwala na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i – co ważne – umożliwia przesyłanie danych nawet przy złych warunkach pogodowych oraz słabym zasięgu. Jednym słowem to wymarzony internet dla posiadaczy smartfonów, które stały się dla wielu z nas małym przenośnym komputerem.

To jednak nie wszystko: T-Mobile ma w swojej ofercie także internet stacjonarny oraz mobilny. W tym drugim wypadku mamy też możliwość dokupienia urządzenia: komputera lub tabletu oraz modemu lub routera. Jeśli wystarczy nam jedynie karta, internet mobilny możemy kupić w ofercie bez urządzenia.

T-Mobile: telefony dostosowane do swoich potrzeb

Jak każdy operator T-Mobile dysponuje szeroką ofertą telefonów, które można kupić w abonamencie lub bez. Oczywiście w tym pierwszym wypadku są one zdecydowanie tańsze, ale jesteśmy zobowiązani do podpisania umowy na 24 miesiące. Już od 1 zł dostępne są takie modele jak Samsung Galaxy A5, Huawei P9 lite 2017 czy Samsung Galaxy S7. Minimalnie drożej (ok. 9 zł) zapłacimy za telefon Sony Xperia L1, Samsung Galaxy S8 czy Apple iPhone 6 32 GB.  Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się, do czego najczęściej używasz swojego smartfona? Oglądasz na nim filmy, robisz zdjęcia, a może serfujesz w internecie? Ta informacja pozwoli pracownikowi T-Mobile dobrać telefon idealnie do Twoich potrzeb.

T-Mobile usługi bankowe

T-Mobile i Alior Bank połączyły siły oferując usługi bankowe. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe została stworzona na bazie sprawdzonych i wielokrotnie nagradzanych rozwiązań Alior Sync. Dostępne są w niej takie rozwiązania jak:

  • konto osobiste,
  • lokaty terminowe,
  • konto oszczędnościowe,
  • karta kredytowa
  • pożyczka gotówkowa.

Dostęp do produktów jest możliwy w placówkach stacjonarnych, przez internet i oczywiście za pomocą aplikacji na telefon.

TOP