Taranko kolekcja jesień-zima 2017 (materiał prasowe)

Taranko: kolekcja jesień-zima 2017

Taranko kolekcja jesień-zima 2017

Taranko: kolekcja na zbliżający się sezon to niezwykłe połączenie kunsztownych, delikatnych haftów i kwiatowych wzorów z ciepłymi tkaninami, takimi jak wełna. Kolekcja Taranko na jesień 2017 zaprojektowana została z myślą o 30 urodzinach marki, stawiając na najwyższą jakość materiałów i nietuzinkowe wzornictwo. Pomysłem firmy na ucieczkę od jesiennej szarugi mają być piękne kwiatowe wzory, które są dominującym deseniem w najnowszej odsłonie marki. W kolekcji nie brakuje także falban i wyrazistych detali. Perły z kolei pojawiają się nie tylko na biżuterii, ale także na ubraniach. Kolekcja 2017 to przede wszystkim płaszcze, sukienki, jeansy z podwyższonym stanem, ale i akcesoria. Nie zabrakło m.in. kaszmirowych szali, jedwabnych apaszek, wełnianych czapek i rękawiczek. Ukoronowaniem jest dla Taranko kolekcja Limited Edition, w której znajdziemy przede wszystkim kwiatowe hafty, przezroczy­stości i eteryczny wdzięk.

Taranko kolekcja jesień-zima 2017 (materiały Taranko)
Taranko kolekcja jesień-zima 2017 (materiały Taranko)

Taranko sukienki

Sukienki Taranko zawsze stanowią bardzo ważną część kolekcji marki. W tym sezonie marka przygotowała propozycje zarówno dla miłośniczek minimalizmu, jak i tych, które oczekują nowoczesnego i stylowego podejścia do trendów. Taranko sukienki to przede wszystkim klasa i kobiecość. Nie brakuje koronek, falban czy kwiatowych wzorów, ale znajdą się także bardziej stonowane propozycje, np. w głębokim granacie, szarości czy czerni. To przede wszystkim eleganckie propozycje, które sprawdzą się do pracy lub na wyjątkowe okazje. Jednak w kolekcji nie zabrakło także modeli o swobodniejszym charakterze.

Taranko kolekcja AW 2017: sukienki (materiały Taranko)
Taranko kolekcja AW 2017: sukienki (materiały Taranko)

Zobacz także inne Taranko sukienki 2017 >>>

Taranko sklep internetowy

Taranko kolekcja na jesień jest już dostępna w sklepach. Na Taranko online możemy zapoznać się z pełną ofertą kolekcji, zaś w e sklepie możemy zamówić wybrane jej elementy. Taranko sklep online to również doskonałe miejsce, by zamówić upatrzone produkty do sklepu i przymierzyć je na miejscu. Dzięki temu będziemy mieć możliwość szybszego i sprawniejszego przymierzenia rzeczy, które nas interesują, bez konieczności chodzenia po sklepie. W ten sposób możemy też uniknąć sytuacji, kiedy wybranej przez nas rzeczy nie ma w danym sklepie. Warto pamiętać, że stacjonarne placówki zazwyczaj nie oferują pełnego asortymentu, jakie znaleźć możemy w kolekcji marki.

TOP