chupa chups i tezenis

Tezenis i Chupa Chups czyli słodycz i subtelność w jednym

Chupa Chups i Tezenis-duet idealny

Marka Tezenis postanowiła osłodzić swoim klientom wiosnę 2017. Razem z firmą Chupa Chups rozpoczęła pracę nad kampanią reklamową swojej wspólnej kolekcji. Jej efekty są zadziwiające! Odzież proponowana przez ten duet jest świetnym rozpoczęciem tego sezonu. Każda z nas może poczuć się w niej lekko i bajecznie. Projektantom udało się w niej połączyć subtelność i kobiecość Tezenis z radością i słodyczą Chupa Chups. Każde z ubrań tej kolekcji jest coraz to bardziej wyjątkowe. Ta edycja limitowana z pewnością pozostanie na długo w pamięci klientów obu marek.

chupa chups i tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”zalando essentials” posts_per_page=”9″ tag=”bielizna”]

Nowa, ultra kolorowa kolekcja limitowana od Tezenis

Wiosna to czas zmian w naszym życiu. Każdy z nas chce w tym okresie zmienić fryzurę, styl czy zrzucić parę kilogramów. Co sprawia, że odmawiamy sobie słodyczy. Marka Chupa Chups znalazła dla nas rozwiązanie. W swojej nowej kolekcji pełnej zdobień w lizaki i jej logo, każdy z nas może poczuć choć odrobinę beztroski oraz rozkoszy. Ubrania i bielizna z tej linii odzieży są przepełnione kolorami, będącymi hitem tego sezony. To zabawna oraz jedyna w swoim rodzaju kompozycja, tak wielu pomysłów obu firmy na stworzenie tej kolekcji.

chupa chups i tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”triumph” posts_per_page=”9″ tag=”bielizna”]

Nietuzinkowy sposób na zestawienie pomysłów Tezenis i Chupa Chups

Edycja limitowana odzieży, oferowana przez zaskakujący duet zawiera m.in. bieliznę, ubrania, body i piżamy. Nie zabrakło w niej również propozycji modowych dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Każdy model odzieży to kwintesencja stylu i najnowszych trendów na sezon wiosna-lato 2017. To kolekcja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednym słowem każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Jej celem jest przełamywanie schematów. Najlepszym na to przykładem poza samą linią ubrań, jest połączenie ze sobą tak odległych branżowo od siebie marek. Efekty tej współpracy widzimy w tym projekcie, wyróżniającym się uczuciem beztroski i niosącym pozytywną energię z odrobiną pazura. A jak Wam podoba się projekt stworzony przez Chupa Chups i Tezenis?

chupa chups i tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”gossard” posts_per_page=”12″ tag=”bielizna”]
[koc_offers brand=”zalando essentials” posts_per_page=”9″ tag=”piżamy”]

TOP