the north face

The North Face

The North Face – o marce

Kalifornijska marka The North Face zajmuje się produkcją odzieży sportowej dla kobiet i mężczyzn. Powstała w roku 1968 w San Francisco. Nazwa marki to synonim północnego zbocza górskiego, zaś logo do wielkiej granitowej skały znajdującej sie w parku Narodowym Yosemite. Obecnie firma może poszczycić się nie tylko półwieczną tradycją, ale rówież tym, że kojarzona jest z doskonałą jakością produktów.

Pierwsza kolekcja The North Face poświęcona była ubraniom do górskich wędrówek. Od tego właśnie wszystko się zaczęło. Po dziś dzień firma produkuje odzież górską, ale poszerzyła też swoją działalność o sportowe ubrania na co dzień oraz na treningi innego typu, np/. bieganie lub fitness. Jest bardzo ceniona wśród fanów sportu zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego.

The North Face: sklep

The North Face to marka, której sklep znajdziesz na terenie naszego kraju. Znajdują się one w większych centrach handlowych, na przykład The North Face Warszawa w Arkadii. Oprócz tego główny oddział znajdziemy w Poznaniu. Warto też odwiedzić stronę firmową. Choć nie tylko ją… The North Face kupisz również online, choćby na Zalando.

Gdzie znaleźć tanie kurtki, buty i plecaki The North Face?

Najlepszą okazją jest oczywiście promocja lub wyprzedaż. Poza tymi oczywistymi, które znajdziecie w sklepach stacjonarnych, warto również zajrzeć do pasaży dostępnych online. Tam promocje szaleją często przez cały rok.

The North Face to kurtki na każdą pogodę

Jedną z najpopularniejszych propozycji w ofercie kalifornijskiej marki są kurtki damskie i męskie. W The North Face znajdziemy na przykład ciepłe, pikowane modele albo kurtki wykonane z nieprzemakalnych materiałów zapewniających ochronę w trudnych warunkach atmosferycznych. Są idealne podczas spacerów w górach, ale nie tylko! Sprawdzą się także jako element stylizacji codziennej podczas chłodnej i kapryśnej pogody.

kurtki the north face
Kurtki The North Face / fot. Instagram (The North Face) / Zalando.pl

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”th342f045-c11;th341f01h-k12;th342f03i-a11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”th341f03v-k11;th341f032-q11;th341g00x-m12″]

Plecak The North Face

Plecaki tej marki to gwarancja wytrzymałości! Pakowne, komfortowe i funkcjonalne. Na wszelkie dalekie i bliskie wyprawy będą jak znalazł. Możemy zdecydować się na kilka rodzajów – damskie, męskie, małe lub duże. Wszystko zależy, co chcemy w nich pomieścić. Kolorystyka jest tutaj raczej stonowana i idealnie dopasowuje się do wycieczkowych stylizacji. Nie oznacza to jednak, że nie znajdą tu niczego ciekawego osoby uwielbiające żywe kolory. Plecak The North Face można nabyć w jednolitej kolorystyce lub upstrzony pełnym bogactwem wzorów!

Labor Day: last call for summer. Leave it filthy, tired, and grinning hard. ?: @timkemple

A post shared by The North Face (@thenorthface) on

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”th344e015-q11;th344e015-k12;th344e02t-o11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”th344e013-g12;th341n00f-c11;th344e02o-c11″]

The North Face: buty

Kurtki i plecaki są niezbędne podczas górskich wycieczek, ale każdy kto chodził po górach wie, że podstawą w trasie jest wygodne obuwie wykonane z oddychających materiałów. Nie dziwi więc, że kolekcja The North Face obfituje w wiele propozycji butów. Ciekawy design sprawia, że będą one idealne nie tylko podczas pieszych wycieczek czy zajęć fitness. Doskonale sprawdzą się także w codziennych stylizacjach.

Co sądzisz o sportowej odzieży The North Face? Chcesz ją wypróbować? Jeśli tak, to nie zwlekaj i wybierz coś dla siebie z najnowszej kolekcji. Sportowe ubrania tej firmy z pewnością poprawią twoje samopoczucie podczas dalekich wypraw! Szybko przekonasz się też, że oferowane przez The North Face buty oraz kurtki są idealne podczas codziennych dojazdów do pracy i szkoły, a także staną się częścią weekendowych stylizacji.

[koc_offers brand=”the-north-face” posts_per_page=”30″]

TOP