Tommy x Gigi na Zalando.pl

Tommy x Gigi to minikolekcja stworzona przez markę Tommy Hilfiger przy współpracy z jej międzynarodową ambasadorką Gigi Hadid. Jak prezentują się ich wspólne projekty? Na pewno warto się im bliżej przyjrzeć.

Tommy x Gigi

Gigi Hadid to znana w świecie mody postać. Jest nie tylko modelką, ale także popularną wśród użytkowników Instagrama twarzą wyznaczającą tredny w modzie. Gigi pochodzi z Kaliforni  reprezentuje więc zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, jej pochodzenie i cechy charakteru idealnie komponują się z kolei ze wschodnimi trendami proponowanymi przez Tommiego Hilfigera.Jednym słowem to duet idealny. Naszym zdaniem ta kolekcja jest warta uwagi!

Tommy x Gigi

Gigi x Tommy

Kolekcja Tommy x Gigi  oparta jest głównie na charakterystycznym stylu marynarskim. Połączono go ze sportowymi i szykownymi dodatkami. Projekty oparte są na prostocie, ubrania podkreślają kobiecą sylwetkę. Wyjątkowa uroda modelki dodatkowo uwydatnia osobliwy charakter tej kolekcji.To pierwsza kolekcja, jaką kiedykolwiek miałam okazję współtworzyć i było to wspaniałe doświadczenie” – mówi Gigi Hadid. „Jestem dumna ze wszystkich projektów. Uważam, że świetnie oddają mój styl, zachowując jednocześnie legendarną estetykę marki Tommy Hilfiger”.

Współpraca z marką

„Gigi Hadid to jedna z bardziej znanych i częściej obserwowanych na Instagramie top modelek, wyznaczających obecne trendy. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc powitać ją w rodzinie Tommy’iego” mówi Tommy Hilfiger. „Nasza wspólna kolekcja to zabawna i romantyczna wersja stylu marynarskiego. To była współpraca z prawdziwego zdarzenia – nad każdym elementem kolekcji pracowaliśmy razem. Dzięki całkowitej szczerości Gigi rezultat naszej pracy jest odzwierciedleniem jej pasji i kreatywności”. Współpraca marki i Gigi obu stronom wyszła na dobre. Projekty są wyjątkowe.

Dominującym kolorem jest czerń, ale pojawiają się  także nieśmiertelne paski. Ubrania są bardzo klasyczne i przypadną do gustu każdej kobiecie. Dodatki w stylu marynarskim to przede wszystkim kotwice pojawiające się między innymi na czapce. W ubraniach spod szyldu  Giggi i Tommiego będziecie mogły pojawić się na randce, spotkać się z przyjaciółką lub po prostu iść do pracy. Nam ta kolekcja bardzo się podoba i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem modelki. A Wy co sądzicie o połączeniu Gigi x Tommy?

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”płaszcze”]

 

TOP