givenchy

Ubrania dla dzieci od Givenchy!

Marka Givenchy w całkiem nowej: dziecięcej odsłonie

Givenchy to marka przełamująca schematy i bawiąca się modą. Również i w tym sezonie zaskakuje swoją debiutancką kolekcją odzieży dla dzieci. Znajdziemy w niej 130 elementów mini wersji popularnych stylów i krojów ubrań, znanych nam jak dotąd jako modele dla dorosłych. Jest ona skierowana do dzieci nie lubiących kolorowej odzieży. Warto podkreślić, że jej celem nie jest umieszczanie logo brandu na komercyjnym produkcie, ale chęć ubrania młodego pokolenia w bardzo szczery i romantyczny sposób. Pojawi się ona w sklepach od lipca 2017 roku, a jej ceny będą oscylowały od 80 do 300 funtów. Nie przegapmy tego wydarzenia a przy okazji sprawdźmy jak na kolekcję zareagują nasze małe pociechy.

[koc_offers brand=”emoi” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Marka Givenchy i jej francuskie korzenie

Marka Givenchy powstała w 1952 roku we Francji. Już wtedy proponowała ona swoim klientom bardzo oryginalne modowe rozwiązania. Stała się ona popularna dzięki Audrey Hepburn, promującej jej odzież podczas filmów (kostiumy zamawiane od marki) i w ubiorze codziennym. Jej śladem aż do teraz podąża wiele sławnych osób, które pokochały ubrania od Givenchy. Takie właśnie zadowolenie i satysfakcja klientów od lat dodaje jej skrzydeł i otwiera na nowe pełne pasji stylowe rozwiązania.
Obecnie jej odzież charakteryzuje się zamiłowaniem do czarnego koloru, ostrych, niekonwencjonalnych cięć, nowoczesnych materiałów oraz plemiennego wzornictwa. Jak widzimy nie są to typowe klasyczne fasony. Tu wszystko jest wyjątkowe i oryginalny. A co najważniejsze stworzone dla osób kochających bawić się modą i swoim wyglądem.

[koc_offers brand=”friboo” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Kolekcja Givenchy na sezon wiosna-lato 2017

Najnowsza kolekcja Givenchy opiera się na wielu niekonwencjonalnych nadrukach i naszywkach. Znajdziemy w niej bardzo odważne i inspirujące zestawienia czerni, bieli, zieleni i czerwieni. Jest ona zdecydowanie przeznaczona dla osób zbuntowanych, swobodnych, lubiących nonszalancje i mroczny styl. Każda ze stylizacji z pewnością skrywa jakąś tajemnice tak jak film promujący tę kolekcje. A jak Wam podoba się odzież dla dorosłych i dzieci od Givenchy?

[koc_offers brand=”topshop” posts_per_page=”21″ tag=”odzież”]

TOP