Ubrania Topshop na jesień-zimę 2016

Ubrania z najnowszej kolekcji Tophsop jesień-zima to niezwykła mieszanka wzorów, faktur i krojów, cechujących się  wysoką jakością. Kolekcja  Topshop  jest wyjątkowa i enigmatyczna, stanowi połączenie prostoty i standardu z powiewem świeżości i nowoczesności. Projektanci wyszli naprzeciw wymaganiom klientek w różnym wieku i dzięki temu ubrania Topshop mogą usatysfakcjonować kobiety zarówno młode, jak i dojrzałe.

Ubrania Topshop: nowe linie

Topshop ubrania
Ubrania Topshop/materiały prasowe

Linia „Midnight Rambler” szokuje i inspiruje klientki za sprawą wyjątkowych printów. Każde z elementów garderoby może stanowić zarówno bazę, na której oparta będzie każda stylizacja, jak i wykwintny dodatek będący jej uzupełnieniem. Na spotkanie z całą pewnością możemy wybrać gustowną bluzkę w geometryczne wzory – srebrne i czarne kwadraty. Do tego spodnie typu cygaretki, jasne szpilki na przykład w kolorze cielistym i torba kopertówka do ręki. To wyśmienite zestawienie nada się zarówno na biznesowy meeting czy wyjście do restauracji. Dominującym elementem stroju jest właśnie bluzka, która nadaje wyrazistości i charakteru.

Romantic Punk

Ubrania Top Shop2
Ubrania Topshop/materiały prasowe

Seria „Romantic Punk” to królestwo efektownej prostoty i proporcji. Spotkamy tu między innymi długie męskie płaszcze w stylu oversize o oryginalnych wzorach i smukłych krojach czy eleganckie sukienki z wysokiej jakości połyskującego materiału. Ubrania tej serii swobodnie możemy wybrać na wyjście do klubu czy na imprezę, ponieważ są wygodne, ale dzięki nim nasza stylizacja może osiągnąć spektakularny look.

Virtual Deliquent

Topshop3
Topshop ubrania/materiały prasowe

Z kolei linia „Virtual Deliquent” cieszy się zainteresowaniem kobiet odważnych, o wyrazistym charakterze. Jej elementami składowymi są ubrania, które przykuwają uwagę ze względu na zestawienia barw, fakturę materiału, wzory czy zastosowane wykończenia i detale, takie jak stylowe falbany, ekspresy czy wyszukane klamry.

Re-generation

Topshop ubrania
Topshop ubrania/materiały prasowe

TOPSHOP stworzył także serię „Re-generation”. Znajdziemy w niej z łatwością odzież, która nadaje się do wykorzystania przy kompletowaniu codziennych, swobodnych i niezobowiązujących stylizacji. W każdym ubraniu z tej serii możemy doszukać się pewnych komponentów, które są odpowiedzialne za wywołanie spektakularnego efektu wizualnego. Należą do nich intrygujące wstawki, naszywki, wzory czy wycięcia pod szyją.A czy Ty wybrałaś już swoje ulubione ubranie Topshop?

[koc_offers posts_per_page=”9″ tag=”płaszcze”]

TOP