Versace (kolaż redakcja, fot. materiały prasowe)

Versace

Versace – początki marki

Historia marki sięga lat 70-tych XX wieku i została założona przez włoskiego projektanta Gianniego Versace. Bardzo szybko jego projekty znalazły się na pierwszych stronach gazet, charakteryzując się niesamowitym przepychem i splendorem. Pierwszą i chyba najważniejszą znaną kreacją Włocha była suknia spięta agrafkami, w której wystąpiła Elizabeth Hurley. Marka skierowana była od początku do najbardziej wymagających (i najbogatszych) klientek, jednak od pełnego przepychu odeszła Donatella Versace, która przejęła firmę w 1997 roku, po tym jak jej brać Gianni zmarł. Od tej pory marka kojarzona jest z większym minimalizmem oraz klasyczna elegancją. Minimalistyczne kroje i uniwersalne fasony często są jednak przełamane niesamowitymi kolorami oraz deseniami, co pozostaje zgodne z duchem założyciela domu mody. Taką kolorową i wyrazistą naturę firmy doskonale rozumie obecna ambasadorka i twarz nowych kolekcji – Lady Gaga.

Versace Polska – co warto kupić?

Co znajdziemy w kolekcjach włoskiej marki w Polsce? Przede wszystkim popularnością cieszą się dodatki i akcesoria, które są dostępne w stosunkowo przystępnych cenach w porównaniu z innymi projektami marki. Warto zwrócić uwagę na okulary oraz torebki. Oprawki Versace niewątpliwie dodadzą klasy i prestiżu, jednak najbardziej pożądanym akcesorium jest niewielka torebka Versace. Warto oszczędzić nią, ponieważ będzie klasycznym i ponadczasowych dodatkiem, który sprawdzi się na wiele okazje. Warto zwrócić uwagę również na to, że poza kolekcją damską, włoski dom mody ma również modne propozycje dla mężczyzn oraz dzieci (także tych najmłodszych). Poza ubraniami i akcesoriami warto też zwrócić uwagę na perfumy i wody toaletowe Versus Versace.


[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”torebki”]

Versace sklep stacjonarny i internetowy

Włoska marka posiada kilka sklepów na terenie naszego kraju, jednak największą popularnością cieszy się sprzedaż produktów Versace on-line. Włoski dom mody za pośrednictwem internetu sprzedaje przede wszystkim swoje tańsze kolekcje, te skierowane do konsumentów, którzy szukają najwyższej jakości w przystępniejszych cenach. Takie produkty znajdziemy przede wszystkim na popularnych platformach zakupowych. Jeżeli szukamy ubrań czy dodatków z głównych linii to dostępne są one także w oficjalnym sklepie marki.

Versace wyprzedaż

Versace tanio? Jeżeli szukamy odrobiny luksusu i elegancji w przystępnej cenie to warto zainteresować się marką Versace Jeans, która oferuje ubrania i dodatki w o wiele przystępniejszych cenach. Marka ma status premium, dlatego musimy się jednak liczyć z cenami znacznie wyższymi niż w sieciówkach. Warto więc czekać na wyprzedaże i promocje, które dostępne są przede wszystkim w sklepach internetowych. Najlepszymi okresami na łapanie okazji jest koniec czerwca – początek lipca oraz końcówka roku. Letnie i świąteczne wyprzedaże to doskonała okazja, by kupić produkty włoskiej marki nawet 50% taniej.

Versace tanio - propozycje Versace Jeans (fot. materiały partnera)
Versace tanio – propozycje Versace Jeans (fot. materiały partnera)

Donatella Versace

Versace Donatella to obecna prezes domu mody, który założył jej brat. Gianni często nazywał ją swoją muzą, nic dziwnego więc, że przejęła modowe imperium, które stworzył. Zmieniła jednak wizerunek marki, z pełnego przepychu, na bardziej kobiecy i minimalistyczny. Wciąż jednak projekty kierowane są do najbardziej wymagających i najbogatszych klientek. Projektantka jest również ambasadorką fundacji Eltona Johna, pomagającą walczyć z AIDS i HIV.

TOP