mango

Wiosenna kolekcja Mango [mamy zdjęcia z lookbooka!]

Mango: kolekcja na wiosnę-lato 2017

Najnowsza kolekcja Mango to kwintesencja wszystkich trendów tego sezonu. Marka postawiła w niej na odważne barwy takie jak soczysta fuksja, ognisty oranż i kwaśna cytryna, czyli na trzy najmodniejsze kolory tej wiosny oraz lata. Ta hiszpańska sieciówka prezentuje nam luźne, zwiewne, oversizowe sukienki. Inspiracją projektantów Mango jest styl safari. Należą do niego m.in. kurtki z przeskalowanymi kieszeniami, beżowe kamizelki, parki, luźne koszule oraz zamszowe spódnice. Kolejny sposób na zastosowanie przez markę nowych trendów modowych to metoda wykonania rękawów w oferowanych przez nią ubraniach. Są one zgodnie z trendami szerokie i bufiaste. Kolekcja zawiera również przeróżne typy spodni z wysokim stanem. Jak zawsze znajdziemy w niej wiele wygodnych ubrań w stylu sportowym. Nie da się ukryć, że odnosi się ona do glamouru z lat 80.

Mango prosto z Kalifornii

Kolekcja od sklepu Mango zawiera mnóstwo kwiatowych wzorów rodem z Kalifornii. Znajdziemy w niej wiele połyskujących tkanin. ich idealnym przedstawicielem są srebrne, wieczorowe spodnie nazywane Bowie.

mango
mango.com

[koc_offers brand=”gap” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Kampania najnowszej kolekcji Mango

Kampania nowej kolekcji marki nosi nazwę ,,Beyond the Mirror” co oznacza ,,Poza lustrem”. Jej fotografem jest uznany i ceniony w branży Mario Sorreti. Wykonane przez niego zdjęcia plenerowe doskonale oddają klimat jaki prezentują projektanci w swojej odzieży. Jest on tak bardzo niepowtarzalny, dzięki wykorzystanym przez artystę lustrom w czasie zdjęć. Każdy kadr jest pełnym subtelności i zmysłowości arcydziełem fotografa. Twarzami kampanii zostały Mica Arganraz i Frederikke Sofie. Swoją współpracą z Mango dodają jej prestiżu, dzięki ich obecności na liście 50 najlepszych modelek według serwisu models.com. Możemy więc stwierdzić, że ta hiszpańska sieciówka przy pomocy swojej nowej odzieży oraz jej kampanii reklamowej i osobom, które pracowały nad jej powstaniem przeniosła się na zupełnie nowy, wyższy poziom na rynku. A jak Wam podoba się nowy pomysł na siebie marki Mango?

mango
mango.com

[koc_offers brand=”dorothy perkins” posts_per_page=”24″ tag=”odzież”]

TOP