zara click & collect

Zara unowocześnia usługę click&collect!

Zara click&collect – zakupy online jeszcze łatwiejsze!

Hiszpańska marka Zara znana jest z systematycznego udoskonalania zarówno sprzedaży online, jak i offline. Tym razem marka postanowiła zadbać o unowocześnienie usługi click&collect, która polega na zamawianiu produktów online i odbiorze ich w konkretnym sklepie. Jak to będzie wyglądać nowoczesna usługa Zara click&collect?

ICONIC BLAZERS | Pink wool blazer Ref 8027/813 Thank you @kdhwillems

A post shared by ZARA Official (@zara) on

Zautomatyzowany odbiór zamówień bez udziału personelu!

Grupa Inditex, do której należy marka Zara rozpoczęła właśnie testowanie nowoczesnego systemu odbioru zamówień. Sama usługa nie zmieni się jakoś drastycznie, ale zamieni się nieco forma jej realizacji. Zamawiający klient nadal będzie mógł wybrać konkretne produkty w sklepie online oraz zdecydować, gdzie chce odebrać ubrania. Następnie będzie musiał udać się do danego sklepu, ukazać specjalny kod QR albo PIN. Zamówione ubrania zostaną mu podane przez maszynę/robota w formie automatycznego podajnika.

Nowoczesny robot będzie odpowiadał za dostarczenie paczek z magazynu i umieszczenie ich na specjalnym podajniku. Robot jest w stanie obsługiwać nawet 700 paczek jednocześnie! Czy to usprawni lubianą przez klientów usługę Zara click&collect? To się okaże!

Next destination: the West | An approach to the classic mood of Rodeo. TRF

A post shared by ZARA Official (@zara) on

A czy ty również korzystasz z Zara click&collect? Masz swoje własne spostrzeżenia na ten temat? My czekamy na zautomatyzowaną wersję także w naszym kraju! Być może doczekamy się tego całkiem niedługo, gdyż Polska pełni ważną rolę na liście Grupy Inditex. Firma prowadzi w naszym kraju sprzedaż większości swoich marek. Na razie jednak pozostaje nam czekać i być na bieżąco.

TOP