Materiały prasowe Reserved

Znane na świecie Polskie marki [Inglot, Dr Irena Eris,CCC i inne]

Znane Polskie marki odzieżowe

Znane Polskie marki w kategorii odzieżowej to Reserved, natomiast w obuwniczej CCC. Oba te przedsiębiorstwa mają doskonały plan na rozwój swoich firm oraz wprowadzanie ich na rynek światowy. Coraz więcej polskich marek z różnych branż stawia na ich strategiczny światowy rozwój. Doskonałe lokalizacje na salony swoich sklepów starannie wybierają obie te marki. Obuwnicza grupa CCC buduje swoją markę już w 16 krajach Europy. Miejmy nadzieje, że już w najbliższym czasie pozostałe Polskie marki pójdą w ich ślady.

[koc_offers brand=”dorothy perkins” posts_per_page=”6″ tag=”bluzki i koszule”]

Znane Polskie marki kosmetyczne

Polskie marki kosmetyczne, które zasłynęły na świecie to Dr Irena Eris oraz Inglot.

Produkty z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, docierają do ponad 50 rynków na świecie. Stawia ona na eksport pod swoimi firmowymi markami m.i. flagową – Dr Irena-e Eris, będącą jedynym kosmetycznym brandem z naszej części Europy, a przy okazji jedyną polską marką, która jest członkiem elitarnego francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert. Należą do niego firmy tj. Louis Vuitton, Chanel i Dior. Warto więc zwrócić na nią uwagę i skorzystać z jej produktów, będących z pewnością najwyższej jakości. Zaś firma Inglot planuje w przeciągu kilku lat stać się najbardziej rozpoznawalną polską marką na świecie. I trzeba przyznać, że jest już coraz bliżej osiągnięcia tego celu. Jej logo widniej już na ponad 680 sklepach w 80 krajach. Życzymy więc jeszcze więcej sukcesów tej makijaż-owej marce.

[koc_offers brand=”sweet deluxe” posts_per_page=”6″ tag=”kolczyki”]

Jak osiągnąć sukces na skalę światową?

Według ekspertów najlepszym punktem wyjścia do budowania marki za granicą, jest silna pozycja oraz marka na rodzimym rynku. Jednakże dziwny staję się fakt, że znane polskie marki wybijają się na skale światową, dzięki zawziętej konkurencji na krajowym rynku. W wielu branżach przedsiębiorstwa muszą stawiać czoła globalnym gigantom. Świadomość, że po mimo to udaję się im wyróżnić, jest doskonałym powodem do wypłynięcia na rynki zagraniczne. Gdzie dystrybucja wcale nie jest taka prosta, ponieważ firmy w tamtejszych konsumentach muszą wzbudzić chęć zainteresowania i zakupu danego brandu. A czy Wy korzystacie z produktów znanych Polskich marek na świecie?
[koc_offers brand=”anna field” posts_per_page=”18″ tag=”szpilki”]

TOP