KAMPANIA ZDJĘCIOWA WIOSNA-LATO 2017, Steve Madden

Steve Madden: najciekawsze buty z wiosennej kolekcji

Steve Madden – hrabia obuwia

Wizjoner, artysta i właściciel firmy produkującej obuwie Steve Madden, Ltd. w końcu odkrył przed nami najnowszą kolekcję wiosenną 2017. Jego imperium nie zawsze było tak wielkie, jeszcze w roku 1990 sprzedawał swoje obuwie jako sprzedawca obwoźny. Na szczęście na świecie zyskał tyle fanów (nie tylko wśród kobiet), że teraz wszyscy możemy cieszyć się jego twórczością. Kojarzycie film “Wilk z Wallstreet”? Steve Madden został tak zaprezentowany jako młody artysta chcący się wybić. Historia prawie całkowicie prawdziwa, skończyła się dla niego więzieniem w 2002 i zmusiła z rezygnacji z posady dyrektora własnej firmy. Steve Madden prawie utracił to co budował tyle lat, na szczęście firma w dalszym stopniu się rozwijała. Kiedy sam artysta wyszedł z więzienia w 2005 nie zrezygnował z tworzenia wspaniałego obuwia. Zawirowania w jego karierze nie zamknęły firmy, wręcz przeciwnie. Nadal możemy spokojnie wpisywać w przeglądarkę steve madden shoes i znajdować tam najnowsze pomysły projektanta.
[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sandały-na-koturnie”]

Dla niej i dla niego

Miejski szyk to słowo kluczowe w najnowszej kolekcji buty Steve Madden. Projektant skupił się głównie na sandałach, ale w jego kolekcji nie zabrało również innego rodzaju obuwia. Oferuje nam między innymi swoje kozaki, czyli najnowszy krzyk mody na sezon wiosna-lato. Kolorystycznie zaproponował nam raczej stłumione kolory oraz czerń co nie jest złe. Dzięki takiemu obuwiu możemy skupić się na bardziej kolorowych dodatkach, czy modnych w tym sezonie sukienkach w kwiaty. Z kolei panowie będą mogli przymierzyć całkiem sporo półbutów oraz steve madden sneakers. Projektant postawił na wygodę, jeśli jednak zależy nam na ekstrawagancji, również takie obuwie powinnyśmy znaleźć. Co powiecie na sneakersy na platformie?

Kolekcja męska: stevemadden.com
Kolekcja męska: stevemadden.com

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”mężczyźni” tag=”półbuty”]

Wiosenne inspiracje

Steve Madden z pewnością wie jak wyeksponować kobiecość, stąd w jego kolekcji wiosennej znajdziemy sporo wysokich butów. Botki steve madden to dopiero początek listy, do wyboru mamy też sandały na obcasie czy koturnie, oraz kozaki. Czym jednak byłby spory dom mody bez dodatków? Wiosna to przecież świetna okazja by w steve madden sklep zaopatrzyć się w nowe okulary bądź torbę. W ofercie znajdziemy sporo kolorowych wzorów, które jak ulał pasować będą do stonowanej kolorystycznie kolekcji obuwia.

Kolekcja damska: stevemadden.com
Kolekcja damska: stevemadden.com

[koc_offers posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”trampki-wysokie”]

Zobacz też:

The North Face: buty, kurtki i plecaki idealne na dalekie wyprawy.

TOP