Zimowa odsłona Intimissimi

Intimissimi sprawi, że ta zima będzie wyjątkowo gorąca. Najnowsza kolekcja tej marki to projekty, które z pewnością rozgrzeją zmysły nie tylko kobiet. 3 linie: Soft Casual, Romantic Winter oraz Elegance są kwintesencją świetnego stylu.

Intimissimi na zimę

Włoska marka Instimissimi na nadchodzący sezon przygotowała dla swoich klientek wyjątkową kolekcję, która składa się z trzech zupełnie różniących się od siebie odsłon. Wszystkie wyróżniają się niezwykłym designem i dbałością o każdy detal. Jak prezentują się poszczególne linie? Sprawdzamy!

Soft casual

Soft casual to pierwsza odsłona kolekcji. To śmiałe, świetnie zaprojektowane modele, stworzone z nutą ironii. Intimissimi postanowiło nas zaskoczyć i dokonało reinterpretacji mody męskiej. Choć mamy do czynienia z kolekcją bielizny, to w tych modelach rzeczywiście widoczny jest świetnie przemycony pierwiastek męski. Bielizna została wykończona elementami haftowanymi. Modele z Soft casual kapitalnie sprawdzą się w zestawieniu ze sportowymi stylizacjami i oversizowymi elementami garderoby. Dodakowo podkreślą Wasz wyjątkowy charakter.

Intimissimi

Romantic Winter

Romantic Winter to z kolei przeciwieństwo poprzedniej linii. Jest kwintesencją delikatności i dziewczęcego stylu. Projektanci tworząc te modele inspirowali się zimą, spadającymi płatkami śniegu i domowym zaciszem. Zmysłowości tej części kolekcji nadają haftowane wykończenia. Materiały, z których zostały wykonane projekty Soft casual są cięższe, ale świetnie komponują się z delikatnymi wykończeniami. Kolory zgrabnie się przenikają. Całość wygląda naprawdę imponująco.

Intimissimi

Elegance

Linia Elegance jest reprezentantką kobiecego i wyrazistego stylu. To propozycja dla silnych i zdecydowanych kobiet, które są świadome swojej kobiecości. Projekty są oparte na zasadzie mniej znaczy więcej. Modele powstały między innymi z dzianiny i plisów, a ich wykończenia stanowią koronki, plisy. Całość prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Włoska marka Intimissimi w linii Elegance postawiła głównie na kolor czarny. Natomiast detale, które znajdują się na tych projektach są niezwykle wyraziste. Kształty i kamienie układają się w przeróżne kształty.

Intimissimi

Nam zimowa kolekcja marki Intimissimi bardzo się podoba i zdecydowanie stawiamy na jej trzecią linię – Elegance. To propozycja dla silnych kobiet, a takie właśnie lubimy najbardziej, a Wy wybrałyście już swój ulubiony projekt z Intimissimi na zimę 2016?

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”biustonosze”]

TOP