bikini z wysokim stanem

Bikini z wysokim stanem [Przegląd modnych modeli]

Bikini z wysokim stanem

Tego lata niesamowicie stylowe są bikini z wysokim stanem. Z każdym sezonem znajdziemy wśród nich nowe fasony jak zawsze zgodne z obecnymi trendami. Jednakże poza tym mają one wiele innych zalet. Przede wszystkim świetnie podkreślają naszą talię, dlatego to właśnie dół od bikini z wysokim stanem jest tego lata szczególnie akcentowany. Ten typ stroju kąpielowego polecamy Paniom, posiadającym prostą budowę ciała z delikatną lub niezbyt wyraźną linią talii. Taki zabieg świetnie uwydatni ich walory oraz podkreśli naszą kobiecość i subtelność. Jego kolejnym atutem jest zakrycie i wysmuklenie odstającego brzuszka. To właśnie dzięki modelom wykonanym ze specjalnie wyprofilowanego wyszczuplającego materiału możemy uzyskać taki efekt.

bikini z wysokim stanem
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”l*space” posts_per_page=”9″ tag=”bikini”]

Klasyczne czarne bikini z wysokim stanem

Kolor czarny już od lat ma właściwości optycznego wyszczuplania naszej sylwetki. I tak jest również z bikini z wysokim stanem Seafolly, będącym doskonałym sposobem na zakrycie zbędnych boczków i brzucha bez zakładania fasonów wykonanych z wyszczuplających tkanin. Taki komplet daje nam z pewnością ich wygodną alternatywę. Gdy jednak nie wiemy, jaki ze wzorów wybrać warto stawiać na te najbardziej trendy, czyli frędzle, przeróżne prześwitujące elementy oraz hit teho sezonu – falbany. Te i inne produkty znajdziemy w ofercie marek takich jak Esprit i Triumph.

bikini z wysokim stanem
Źrodło: zalando.pl

[koc_offers brand=”seafolly” posts_per_page=”9″ tag=”bikini”]

Kolorowe fasony bikini

W tym sezonie warto postawiać na oryginalność i indywidualizm, gdyż to właśnie one z pewnością wyróżnią nas z plażowego tłumu. Świetnym przykładem takich zestawień jest bikini z wysokim stanem Zalando Essentials, które idealnie podkreśla naszą talię oraz biust. To właśnie te kolorowe kostiumy są inspiracją w tym sezonie. Znajdziemy wśród nich kwieciste wzory, które nadadzą naszej sylwetce pogody oraz radości. Możemy także zdecydować się na fasony o azteckich zdobieniach lub te niemalże całe prezentujące grafiki, które w tym roku oferuje nam nowa kolekcja strojów kąpielowych od marki Adidas. Wybór jest ogromny, dlatego każda z nas na pewno znajdzie coś dla siebie.

bikini z wysokim stanem
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”roxy” posts_per_page=”21″ tag=”bikini”]

TOP