Bluza z nadrukiem (fot. sinsay)

Bluza z nadrukiem – sposób, by wyróżnić się z tłumu

Bluza z nadrukiem – trend z przekazem

Bluza z nadrukiem stała się obecnie jednym z najpopularniejszych elementów casualowego stroju. Mimo swojego sportowego charakteru, projektanci dbają o to, by konkretne fasony prezentowały się znakomicie w codziennych stylizacjach. Jednak to nie krój przyciąga uwagę, a właśnie nadruk i to własnie z jego powodu zarówno kobiety, jak i mężczyźni tak chętnie sięgają po kolorowe bluzy z przesłaniem. Wybór jest na prawdę ogromny! Możemy wybierać bluzy patriotyczne, z logo marki, nawiązujące do postaci i motywów z pop kultury oraz napisów, z którymi się utożsamiamy (lub nie – na przekór). W tym sezonie to właśnie napisy podbiły serca miłośników mody. Na świecie dzieje się wiele i bluza z nadrukiem może być sposobem wyrażenia siebie oraz podkreślenia swojego zdania lub postawy wobec zjawisk społecznych. Nie wszystkie bluzy jednak muszą mieć tak głęboki przekaz – niektóre mają być po prostu zabawne, pokazujące to, że lekko i z humorem podchodzimy do życia.

❤️????? @raspberfit ?? bluza 59,99 PLN! ?? #sinsay

A post shared by ?SiNSAY? (@ilovesinsay) on

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”bluzy” color=”kolorowy”]

Bluzy damskie

Panie zdecydowanie chętniej sięgają po kolorowe bluzy, dlatego projektanci dokładają starań, by bluza damska wyróżniała się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, ale także oszałamiającym projektem. Panie mogą wybierać przede wszystkim spośród bluz z napisami oraz pięknymi, wielobarwnymi nadrukami lub haftami. Słodkości, kotki, magiczne stworzenia, kwiaty, gwiazdy… to tylko kilka przykładowych wzorów, które znajdziemy na bluzach damskich.

Bluza z nadrukiem (fot. zalando.pl)
Bluza z nadrukiem (fot. zalando.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”k4821j00m-c11;ew221j00c-q11;to721j02x-k11;tw421ja31-m11;sc321j005-a11;lo921j00e-a11″]
Zobacz również bluzy GAP w modnych stylizacjach >>>

Bluzy męskie

Bluzy męskie z nadrukami są zdecydowanie bardziej stonowane niż te dla kobiet. Znajdziemy tu przede wszystkim bluzy patriotyczne oraz z logami sportowymi. Ciekawą opcją są także bluzy z motywami z komiksów i kreskówek, nie brakuje także zabawnych napisów. O ile modele damskie często łączą humor z uroczym wyglądem, to bluzy męskie są zdecydowanie bardziej konkretne i bezpośrednie. Bluza z nadrukiem doskonale sprawdzi się na co dzień, a jednocześnie jest bardzo ciekawym i nietuzinkowym elementem garderoby. To świetna opcja, by wyróżnić się w tłumie, ale nie rezygnować ze swojego stylu.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”bluzy” color=”kolorowy”]
[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”bluzy”]

TOP