CROPP

CROPP: nowa kolekcja wiosna-lato 2017

Kampania Cropp: Lust for life in Rio

Sieć sklepów CROPP ruszyła z nową propozycja odzieżową na wiosnę-lato 2017 ,,Lust for life in Rio. To pełne nowych oryginalnych stylizacji, w egzotycznym stylu ubrania. Prezentowana jest ona w przepięknych sceneriach z Rio de Janeiro. Jej celem jest rozbudzenie w nas chęci do życia, tańca, zabawy. Ma nas inspirować i prowokować do działania. Chce ona zmotywować ludzi do radości z każdej chwili w codziennym życiu. Cała kampania nawiązuje do czasu wakacyjnych imprez, korzystania ze słońca i uroków lata. Możemy ją znaleźć w sklepach CROPP online i sprawdzić, czy w nas również budzi chęć do działania. Warto odwiedzić stronę marki, która proponuje nam sprzedaż produktów online, ale także ze względu na promocje i rabaty jakie oferuje.


[koc_offers brand=”zalando essentials” posts_per_page=”6″ tag=”odzież”]

Damskie propozycje odzieży od CROPP

Marka CROPP w swoich nowych fasonach stawia na podkreślenie walorów kobiecej urody, w wyraźnie sportowym charakterze. Nawiązuje ona do lat 90-tych po przez dżinsowe kurtki, dresy i T-shirty. Ten styl przeplata w swojej ofercie z delikatnymi, pastelowymi kolorami. Sklep CROPP przygotowuje nas na plaże proponując nam topy oraz kostiumy kąpielowe z nadrukowanymi motywami egzotycznej plaży. Taka moda jest przeznaczona dla pewnych siebie kobiet. Pokazuje ona, że jeżeli tylko zaakceptujesz swoje kobiece piękno, będziesz zadowolona z życia. Zachęca również każdą z nas, po przez swój sportowy styl do aktywności fizycznej np. w postaci tańca.

CROPP wiosna-lato 2017
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”anna field” posts_per_page=”6″ tag=”odzież”]

Męskie propozycje odzieży od CROPP

Sklep CROPP na ten sezon dla mężczyzn, wybiera odzież w stylu gangsterskim/gotyckim oraz offowej mody prosto z ulic wielkich miast. Nawiązuje ona do czarnych ikon popkultury. Marka stawia na luz i męską wygodę, które cechują tegoroczną kampanię. Zachęca nas do aktywnego spędzania czasu, na co pozwala swoboda ruchów w ubraniach tej serii. Nie zapomina ona również o oryginalności w swoich stylizacjach, proponując je mężczyznom chwytającym chwilę, czyli takim którzy nie lubią się nudzić. Ta barwna style’owa propozycja nie może umknąć ich uwadze. Jak podobają Wam się pomysły na ten sezon od marki CROPP?

CROPP wiosna-lato 2017
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”yourturn” posts_per_page=”21″ tag=”odzież”]

TOP