Kurtki męskie do 300 zł [przegląd!]

Kurtki męskie

Kurtki męskie nie muszą być proste i bez przysłowiowego “pazura”. Panowie wbrew wszystkiemu mają bardzo duży wybór, wystarczy tylko zerknąć na poniższe propozycje. Oczywiście nie tylko wygląd czy krój się liczą. Podczas wybierania kurtki męskiej trzeba wziąć pod uwagę wytrzymałość materiału, jego jakość. Na szczęście m.in. na Allegro można znaleźć wiele produktów których trwałość jest zadowalająca tak samo jak i cena. Poszukajmy więc odpowiedniej kurtki męskiej czy to na wczesną wiosnę czy już na ciepłe lato.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mężczyźni” tag=”kurtki i marynarki”]

Kurtki skórzane vs kurtki pikowane

Kurtki skórzane męskie powinny znajdować się w szafie chyba każdego mężczyzny. Skóra jest zawsze w modzie i pasuje tak samo dobrze do jeansowych spodni jak i do garnituru. Jako dodatki do kurtki skórzanej wspaniale sprawdzają się torby na ramię, prosty plecak, szalik czy arafatka. Co prawda w kategorii: kurtki letnie męskie allegro nie znajdziecie zbyt wielu kurtek skórzanych ale kto by się tym przejmował. Dobrej jakości produkt skórzany przepuszcza powietrze dzięki czemu nadaje się znakomicie na chłodne letnie noce. Z drugiej strony mamy kurtki pikowane męskie, zupełnie inny materiał ale dzięki temu nie musimy się martwić jeśli kurtkę zabrudzimy. Kurtki pikowane lepiej też zniosą deszczowe wiosenne dni i będą wygodniejsze jeśli uprawiacie jakiś sport.

Allegro kurtki męskie (denley.pl, fot: allegro)
Allegro kurtki męskie (denley.pl, fot: allegro)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mężczyźni” tag=”kurtki-skórzane”]

Kurtki 4F vs kurtki jeansowe

Allegro kurtki męskie 4F już tak dobrze zasłynęły w świecie mody, że otrzymały własną kategorię. Nie mówimy już “kupię kurtkę sportową” tylko “kurtkę 4F”. Producenci stawiają przede wszystkim na wytrzymałość swoich produktów pod kątem pogody. Kurtki narciarskie, kurtki puchowe czy kurtki przejściowe jeśli tylko potrzebujecie dobrej, trwałej i wysokiej jakościowo odzieży wierzchniej spokojnie powinniście rozważyć zakup kurtki 4f. Z drugiej strony mamy kurtki jeansowe, ponadczasowe i jak niektórzy uważają – nie do zdarcia. Nie pasują może do garnituru, ale do wyjścia z przyjaciółmi jak najbardziej. Allegro kurtki męskie oferuje wiele fasonów, do tego w bardzo dobrej cenie. Może już czas na zakup nowej kurtki?

Allegro kurtki męskie (4F Outhorn i Wrangler, fot: allegro)
Allegro kurtki męskie (4F Outhorn i Wrangler, fot: allegro)

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”mężczyźni” tag=”kurtki-jeansowe”]

Sprawdź również propozycje pięknych sukienek do 150zł! >>

TOP