4F

Nowa niesamowita kolekcja dziecięca marki 4F!

Marka 4F czyli sposób na spełnianie marzeń

4F to obecnie marka odzieży sportowej, ciesząca się ogromną popularnością. Jednak jej początki nie były wcale takie łatwe. A wszystko zaczęło się od marzeń i chęci ich realizacji Igora Klaja, który pracując w przeróżnych miejscach zdobywał wiedzę i doświadczenie do stworzenia własnego biznesu. Ta droga była ciężka oraz wymagająca. Jednakże to właśnie dzięki niej powstała jego pierwsza firma produkująca śpiwory i polary. Była to marka ogólnodostępna m.in. w hipermarketach. Nie przynosiła ona jednak wysokich zysków, a co było najgorsze nie rozwijała się. To właśnie sprawiło, że jej założyciel postanowił stworzyć odzież dla wymagających klientów. Na początku firma nosiła nazwę 4Fun z czasem została ona skrócona do 4F. I tak aż do teraz osiąga ona sukcesy, a jednym z nich jest produkcja odzieży dla sportowców na m.in. igrzyska olimpijskie. Dodatkowo marka podbija od lat serca zadowolonych klientów, co daje jej jeszcze więcej powodów do dumy.

Adrian Tekliński mistrzem świata w scratchu!!! Ogromne brawa!??❤?? #4f #wygrajprzedstartem #kolarstwo #mś

A post shared by 4F.com.pl (@4f_official) on


[koc_offers brand=”nike sportswear” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Kolekcja dziecięca od marki 4F

Już od dawna marka 4F posiada swoją kolekcję dziecięcą, nie jest ona jednak bardzo znana. W tym sezonie firma postanowiła odświeżyć pamięć swoim klientom i przypomnieć o jej istnieniu. Zaczęła od zwiększenia asortymentu poprzez podzielenie go na dwa działy: Sport i Everyday. Dodatkowo stworzyła ona zespół projektantów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie modą dziecięcą.

,,Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2017 to kolor, który tak uwielbiają dzieci. Na bazie zestawienia czerni i bieli, szarości oraz granatu, mamy żywy kobalt, róż, koral, żółty oraz neonową zieleń i pomarańcz. Kolekcja pełna jest również nadruków – dominują napisy i cyfry, ale nie brakuje również abstrakcyjnych kolażowych grafik. Efekt dynamiki, który tak dobrze charakteryzuje dzieci i młodzież był tu znaczącym wskaźnikiem.” – dyrektor kolekcji Justyna Kawa


[koc_offers brand=”emoi” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Wiosenna kolekcja 4F dla dziewczynek

Linia odzieży dla dziewczynek to z pewnością hit. Znajdziemy w niej wiele wygodnych kurtek, bomberek oraz przeróżnych elementów, z których dziewczynki od rozmiaru 92, stworzą ciekawe stylizacje do szkoły i na treningi. Jednak to nie koniec niespodzianek, gdyż marka stworzyła sukienki inspirowane strojem baletnicy, co z pewnością spodoba się nie jednej z naszych pociech.

4F
www.4F.com.pl

[koc_offers brand=”jacky baby” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Wiosenna kolekcja 4F dla chłopców

Marka wybierając kolory i fasony odzieży dla chłopców postanowiła zrezygnować z nudnych i klasycznych wzorów. Ten zabieg sprawił, że najnowsza kolekcja zaowocowała bardzo ciekawymi formami. Przede wszystkim jako bazę swoich ubrań wybrała odcienie czerni, bieli i szarości, pełne kolorystycznych akcentów. Na co najlepszym przykładem są pomarańczowe korki do gry w piłkę nożną, które z pewnością zachwycą nie jednego małego sportowca. A jak Wam podoba się nowa kolekcja marki 4F?

4F
Źródło: www.4F.com.pl

[koc_offers brand=”bench” posts_per_page=”21″ tag=”odzież”]

TOP