Timberland

Za co kochamy buty Timberland?

Czy jest choć jedna osoba, która nie kojarzyłaby charakterystycznych żółtych butów z nebuku? Nie sądzę. Charakterystyczny model był pierwszym i zarazem stał się pierwowzorem wszystkich butów Timberland. Choć obecnie produkowane są w pełnej gamie kolorystycznej, nadal zachowują charakterystyczny fason z sięgającą kostki cholewką. Nie zmienia się również wysoka jakość wykonania, którą cenią klienci marki na całym świecie.

Wydawałoby się, że tak charakterystyczne obuwie znajdzie zastosowanie gównie podczas wycieczek za miasto. Nic bardziej mylnego! Timberland oferuje buty, które każda z nas może nosić na co dzień zarówno do jeansów, spodni typu baggy, ale też sukienek i spódnic. Tym ostatnim nadadzą niepowtarzalnego charakteru stanowiąc kropkę nad i decydującą o ostatecznym wydźwięku całej stylizacji. Nie trudno więc zrozumieć, dlaczego te wyjątkowe buty tak bardzo upodobały sobie wielbicielki mody i blogerki.

Timberland: sklepy w Polsce i na świecie

Historia powstania butów Timberland jest dość nietypowa. Są one dziełem szewca Nathana Swartza, który chcąc stworzyć dla swoich pracowników wodoodporne obuwie odpowiednie na każdą pogodę wyprodukował pierwszy model 10061 wykonany z żółtego nebuku. Ten sam, który stał się wzorem dla wielu następnych modeli. Botki zostały wykonane z nieprzemakających materiałów, a wysoka i twarda podeszwa zapewniała ochronę przed mrozem w zimę. Wśród kobiecych kolekcji wkrótce pojawiły się także modele na słupku. Jak należało się spodziewać, natychmiast przypadły do gustu kobietom na całym świecie. Dzięki temu botki Timberland można kupić również w Polsce. Sklep marki z pewnością znajdziesz w galeriach handlowych w większych miastach. Najnowsze kolekcje można też obejrzeć online.

Buty Timberland tanio kupisz online

Jednak to sklepy online są tym miejscem, gdzie najłatwiej będzie ci upolować obuwie w promocyjnych, wyprzedażowych cenach. Jeśli zależy ci na tym, by kupić botki Timberland tanio, koniecznie porównaj ofertę kilku sklepów internetowych. Podczas zakupów kieruj się jednak nie tylko ceną, ale również wielkością sklepu i warunkami zwrotów i reklamacji. Najlepsze miejsca w sieci oferują możliwość zwrotu nawet do 100 dni od momentu zakupu!

 

TOP