Triumph

Triumph w Polsce i na świecie

Triumph jest niemiecką marką tworzącą bieliznę dla kobiet o różnych sylwetkach. Dobrze będzie się w niej czuła zarówno nastolatka, jak i jej mama. Dzięki zastosowaniu odpowiednich wzmocnień oraz fasonów, bielizna uwydatnia największe zalety sylwetki jednocześnie tuszując jej wady. Projektanci marki chcą sprawić, by każda kobieta mogła poczuć się sexy. Niewątpliwie pomaga im w tym ogromne doświadczenie i niemal 150 lat tradycji.

Ta niemiecka marka została założona w 1886 roku przez gorseciarzy Gottfrieda i Spiesshofera oraz kupca Michaela Brauna. Dzięki połączeniu sił założycieli firma rozwinęła się błyskawicznie. Już w ciągu kilku pierwszych lat swojego istnienia zatrudniała ok. 150 pracowników.

Triumph sklep stacjonarny i online

Obecnie bieliznę Triumph można kupić zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i online. O ile w pierwszym przypadku możemy liczyć na pomoc doświadczonych braffiterek, które doradzają klientkom w przymierzalniach, o tyle kupując online warto zapoznać się z rozmiarówką Triumph. Na stronie internetowej marki znajdziesz też dokładną instrukcję, jak zmierzyć obwody, by idealnie dobrać biustonosz. Stosując się do nich, nie powinnaś chybić z rozmiarem nowej bielizny.

Bielizna Triumph

W każdej kolekcji niemiecka marka proponuje biustonosze, majtki, body oraz gorsety podzielone na kilka linii. Te najbardziej uniwersalne sygnowana jest jedynie nazwą marki. Bielizna na specjalne okazje opatrzona jest nazwą Essence. W linii tej znajdziecie koronkowe propozycje w zmysłowych kolorach. Projektanci marki pomyśleli też o kobietach aktywnie uprawiających sport oraz o przyszłych oraz obecnych mamach. W obu liniach znajdziesz szereg propozycji, które pozwolą Ci idealnie dobrać staniki oraz majtki do swojej figury. Co więcej zapewnią komfort podczas pokonywania wyzwań, które pojawiają się zarówno w życiu sportowca, jak i mamy.

Kostiumy kąpielowe Triumph

Jeśli do tej pory miałaś problem z dobraniem stroju kąpielowego, koniecznie zajrzyj do sklepu Triumph. Usztywniane miseczki staników czy podwyższone figi skutecznie uwypuklą ładny biust i ukryją nieco wystający brzuszek. W ofercie marki znajdziesz też kostiumy jednoczęściowe oraz dwuczęściowe tankini. Zaskakują nie tylko różnorodnością fasonów, ale również kolorów i wzorów. Znajdziesz tu zarówno jednolite czarne modele, jak i zwariowane wzory. Dwuczęściowe komplety możesz też dowolnie miksować tworząc oryginalne połączenia.

TOP