Trussardi

Trussardi Polska

Zanim marka Trussardi dotarła do Polski minęło niemal 100 lat od jej założenia. Dom mody powstał bowiem w 1911 roku we Włoszech. Jego ojczystym miastem jest Bergamo. Aż do lat 70. ubiegłego wieku markę kojarzono jedynie z kolekcjami skórzanych rękawiczek. Dopiero w ostatnich dziesięcioleciach minionego wieku do jego asortymentu dołączono również ubrania. I to właśnie kolekcje odzieży stały się najbardziej rozpoznawalnym elementem oferty Trussardi. W ciągu zaledwie dekady przyniosły marce sławę na całym świecie. W Polsce dom mody właściwie przez nikogo nie jest kojarzony z galanterią skórzaną, a jedynie z kolekcjami niepowtarzalnych ubrań.

Trussardi: sklep online i stacjonarny

Ciekawostką dotyczącą domu mody jest fakt, że jako pierwszy zaczął posługiwać się logo. Miało ono wyróżniać ubrania spośród licznych podróbek. Jako jeden z niewielu domów mody pozostał też w rękach rodziny założycieli. Jej członkowie po dziś dzień pełnią najważniejsze funkcje w firmie. Dzięki ich zaangażowaniu ubrania i torebki Trussardi można kupić w sklepach online i stacjonarnych na całym świecie. Wyróżnia je nowoczesna stylistyka i oryginalne wykończenia, które nieodmiennie zachwycają fanów marki. Linia Tru Trussardi powstała dla tych z Was, które cenią sobie casualowy styl odpowiedni na większość codziennych sytuacji. Pozwala skomponować zestawy na różne pory dnia i dostosowane do różnych okoliczności.

Gdzie kupić kolekcje Trussardi tanio?

Wielbicielki marki Trussardi na pewno docenią wyprzedaże i promocje online. W sklepach internetowych bez problemu traficie na liczne okazje, by nabyć ubrania i torebki ukochanego domu mody tanio. Uważajcie jednak na mało znane pasaże oraz aż nazbyt niskie ceny u nieznanych sobie sprzedawców. Przed zakupem zawsze warto zapoznać się z regulaminem sklepu, który określa nie tylko warunki zwrotów i wymiany, ale też czas dostawy. U niektórych sprzedawców może on wynieść nawet 30 dni, co bywa przykrą niespodzianką. Kupując online musisz też wiedzieć, że zgodnie z prawem, zawsze masz możliwość zwrotu zakupionego towaru. Nawet jeśli nie zostało to doprecyzowane w regulaminie sklepu. Jeśli nawet po sprawdzeniu opinii o sprzedawcy nie do końca jesteś pewna jego rzetelności, wybierz przesyłkę za pobraniem.

TOP