Kampania Massimo Dutti SS2017

Trencz, wiosenne pomysły na stylizacje

Trencz detektywistycznym okiem

Trencz jest niezwykle wdzięczną częścią garderoby z którą możemy popracować. Pasuje zarówno do stylów formalnych, wieczorowych jak i tak zwanych casual. W które miejsce byśmy się nie wybierały możemy mieć pewność, że klasyczny trencz będzie stawał na wysokości zadania. Jakie były jego początki? Prochowce były domeną szafy męskiej. Która z was nie wyobrażała sobie detektywna starej daty w kapeluszu z fajką i w prochowcu? Na szczęście jednak projektanci wyszli na przekór utartym schematom i pozwoliły nam również cieszyć się tym wygodnym odzieniem. Trencz beżowy jest jednym z popularniejszych i bardzo dobrze komponuje się z różnymi rodzajami urody, dlatego też jest tak uniwersalny. Niezależnie czy mamy włosy ciemne czy jasne, malujemy się naturalnie czy mocno, trencz będzie nam pasował do większości stylizacji. Szukając stylowego płaszcza zwróćmy uwagę na przykład na wysokiej jakości trencz burberry.

Trencz [H&M]
Trencz [H&M]

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”prochowce” color=”czarny”]

Najmodniejsze trencze wiosną

Czy zastanawiałyście się może jaki trencz wiosna 2017 będzie najmodniejszy? Według tego co widziałyśmy na wybiegach mody oraz w szafach naszym ulubionych celebrytek, możemy śmiało wskazać konkretny kolor. Okazuje się, że w tym sezonie nasze serca powinien wygrać granatowy trencz damski! Odważniejszy kolor niż beż ale też bardziej praktyczny. Czy nie martwiłyście się czasem stojąc wiosennym porankiem na przestanku, że nadjeżdżający autobus czy rowerzysta nie zachlapie wam beżowego prochowca? Praktyczność tej barwy może wiele z nas przekonać do zakupu, a jest to tylko jeden z plusów. Kolejnym jest najzwyklejsze w świecie preferowanie barw ciemniejszych. Chcąc wyglądać stylowo i modnie, możemy śmiało sięgnąć po granatowy kolor.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”prochowce” color=”niebieski”]

Pomysł na uniwersalną stylizacje

Jak już stwierdziłyśmy powyżej dowolność tworzenia stylizacji, gdzie głównym bohaterem jest trencz, jest olbrzymia. Z przyjemnością przeszukałyśmy internet by znaleźć te najciekawsze i przyciągające oko, zarazem pasujące do zbliżającego się cieplejszego sezonu jakim jest wiosna. Po długiej i chłodnej zimie w kozakach, czas pokazać nasz piękny pedicure, stąd stylizacja z botkami z odsłoniętym noskiem. Do tego ciemne skórzane legginsy (które mogą być zastąpione ciemnymi skinny jeansami) oraz klasyczna biała koszula. Strój nie tylko na formalne wyjścia.

[koc_offers posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”prochowce” color=”beżowy”]

TOP