Viola Śpiechowicz (fot. violaspiechowicz.com)

Viola Śpiechowicz – projektantka strojów księżniczek

Viola Śpiechowicz i projekty dla bhutańskich księżniczek

Viola Śpiechowicz to polska projektantka, która zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Telewizja CNN uznała ją za przykład polskiej innowacyjności, jej projekt ubranka dla Żubrówki zdobył główną nagrodę w konkursie Art of Packaging. Teraz zaczęła także projektować suknie dla księżniczki Bhutanu, a jej podobizna znalazła się na znaczku tego niewielkiego kraju w sercu Himalajów. Projektantka trafiła na dwór Bhutanu wydawać by się mogło, że przez przypadek, bo było to podczas podróży do Nepalu. Trafiła do buddyjskiego klasztoru prowadzonego przez pochodzącego z Bhutanu buddyjskiego duchownego Tsechu Rinpocze, który okazał się wujem czterech tamtejszych księżniczek. Zaprzyjaźniła się z jego tłumaczką, polskiego pochodzenia i zaczęła projektować dla niej i dla jej córek suknie. Tak Violeta Śpiechowicz została zauważona przez księżniczki Bhutanu, dla których teraz projektuje suknie, w tym suknie ślubne. Dzięki jej współpracy z dworem, Bhutan rozważa nawiązanie szerszych kontaktów – gospodarczych i politycznych z Polską.

#spiechowiczstudio #violaspiechowicz #fotoshooting #gosiacien #lightunion #newcollection #klarastefaniak

A post shared by viola śpiechowicz (@spiechowiczstudio) on


[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” search=”suknia” color=”bialy”]

Viola Śpiechowicz, jako projektantka

Viola Śpiechowicz to bardzo innowacyjna projektantka, której pomysły wyróżniają się niezwykłymi konstrukcjami. W jej kolekcjach nie brakuje też oversize’owych fasonów oraz delikatnych tkanin. Zdecydowanie są to projekty dla kobiet odważnych, lubiących być zauważone. Ważną rolę w twórczości Violi Śpiechowicz grają suknie ślubne oraz eleganckie, bardzo efektowne kreacje na lato. W najnowszej jej kolekcji znajdziemy przede wszystkim biel oraz kolory natury, co świadczy o doskonałym rozumieniu trendów przez projektantkę. W swojej karierze ma ona też współpracę z polską marką Ochnik.

Viola Śpiechowicz, jako projektantka (fot. showroom.pl)
Viola Śpiechowicz, jako projektantka (fot. showroom.pl)

[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” tag=”spodnie” color=”bezowy”]
[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” tag=”koszule” color=”bialy”]

Viola Śpiechowicz sklep online

Viola Śpiechowicz prowadzi swój sklep internetowy za pośrednictwem strony Showroom.pl, która zrzesza młodych, polskich projektantów oraz pod własnym nazwiskiem. Ceny są przystępne, biorąc pod uwagę niezwykłe konstrukcje i nietuzinkowe kreacje, jakie tworzy projektantka. Musicie jednak przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych, np. bluzki znajdziemy w cenach od 400 – 800 zł, jednak suknie ślubne to rząd ok. 2000 zł. Jeżeli jednak nie lubicie robić zakupów przez internet, możecie odwiedzić jej salon i butik w Łomiankach, pod Warszawą.
[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

TOP