promod

Nowa wiosenna kolekcja Promod już w sklepach!

Co wiesz o marce Promod?

Marka Promod Boutiqe Francaise została założona w 1975 roku przez Francuza Francisa Charles’a Pollet. Oferuje ona klientom szeroki asortyment produktów. Jej odzież to przede wszystkim wyjątkowe materiały w wyrafinowanym kobiecym stylu oraz o najwyższej jakości. W Polsce jej produkty pojawiły się dopiero w 1999 roku. Obecnie posiada ona sklepy w największych galeriach handlowych w Polsce oraz w 40 innych krajach na świecie. Poza sprzedażą stacjonarną zajmuje się również swoją stroną internetową, gdzie także można nabyć jej produkty.

promod
materiały prasowe

Nowa kolekcja Promod inspirowana Afryką

Najnowsza kolekcja wiosenna od marki Promod to zestawienie Afrykańskiego klimatu z elegancją i subtelną kobiecą naturą. Znajdziemy w niej przede wszystkim odzież pełną mocnych graficznie akcentów czerpiących inspirację z etnicznych wzorów. Dodatkowo składa się ona ze specjalnie skomponowanych gotowych zestawów stylizacji z elementów nowej linii odzieży oraz z niesamowitych dodatków. Nic więc dziwnego, że klienci od razu pokochali nową linę odzieży.

promod
materiały prasowe

Co znajdziemy w wiosennej kolekcji Promod?

Lookbook wiosenno-letniej kolekcji na rok 2017 od francuskiej sieciówki jak zawsze prezentuje się świetnie. Jej motywem przewodnim jest mieszanka francuskiego szyku z casualem i nutką elegancji. To linia odzieży pełna wyjątkowych stylizacji, będących uosobieniem kobiecości oraz tradycji. A składają się one z dużego wyboru bluzek, lekkich koszul i topów w kilku stylach. Są one połączone z różnymi fasonami spodni i spódnic. Dodatkowo znajdziemy wśród nich jak zawsze przepiękne sukienki oraz mnóstwo ciekawych dodatków. A jak Wam podoba się nowa kolekcja marki Promod?

promod
materiały prasowe

  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP