buty vagabond

Buty Vagabond hitem sezonu wiosennego!

Buty Vagabond w wiosennej odsłonie

Buty Vagabond w sezonie wiosennym jak zawsze są pełne najnowszych trendów. W ich nowej kolekcji na wiosnę-lato 2017 znajdziemy przede wszystkim naturalność i wygodę. Marka rozpoczęła właśnie prezentację już siódmej edycji kampanii Modern Vagabond. Jej twarzami jest siódemka młodych, odnoszących sukcesy różnorodnych osób. Mają one stać się inspiracją dla klientów sklepu poprzez swoje życie, styl oraz ambicje. To prężni przedsiębiorcy z całego świata, którzy tym razem poza kręgami biznesowymi postanowili podbić także świat mody.

,,Jesteśmy szczęśliwi, widząc naszą powiększającą się rodzinę, wielbicieli nowoczesnego stylu Vagabond, którzy inspirują” – powiedziała dyrektor kreatywna Vagabond Nilsson Peterzén

[koc_offers brand=”vagabond” posts_per_page=”9″ tag=”trampki”]

Buty Vagabond w damskim wydaniu

Najmodniejszą propozycją z kolekcji damskiej są klapki, o wszystkich możliwych kształtach i fasonach. Głównym punktem obuwia są mule, czyli wkładane buty z odkrytą piętą. Ultra kobiece baleriny marka prezentuje w zupełnie innej odsłonie, to znaczy w wersji punk. Nowością są również kanciaste kształty i obuwie typu point toes z niskim obcasem. To właśnie te buty Vahabond doprowadzają do zachwytu swoje użytkowniczki. W kolekcji nie braknie także klasycznych sneakersów, nawiązujących do lat 90. Są one dostępne zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Każdy z nas powinien mieć je w swojej szafie oraz cieszyć się ich wygoda w codziennym użytkowaniu.

buty vagabond
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”vagabond” posts_per_page=”9″ tag=”baleriny”]

Buty Vagabond w męskim wydaniu

Tej wiosny marka proponuje panom odejście od klasycznego czarnego obuwia. Wybiera dla nich paletę kolorów inspirowaną Karaibami. Oznacza to, że najwyższa pora zaszaleć w kolorystyce męskich butów. W kolekcji nie brak jednak klasyki oraz miękkich materiałów. Znajdziemy w niej propozycję obuwia o casualowym stylu, który pozwala na swobodę ruchów i komfort naszych stóp. Są one idealnym dodatkiem do stylizacji każdego mężczyzny. A czy Wam podobają się najnowsze buty Vagabond?

buty vagabond
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”vagabond” posts_per_page=”21″ tag=”obuwie”]

TOP