lacoste

Lacoste

Lacoste – o marce

Marka Lacoste została założona w 1933 roku przez René Lacoste’a i André Gillier’a. To właśnie ta firma zapoczątkowała nową modę na białe koszulki wśród tenisistów. Co nie da się ukryć, w tamtych czasach było ryzykownym pomysłem. Od tamtej pory poza koszulkami francuskie przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą innych ubrań, butów, perfum, okularów i zegarków. A wszystkie te produkty zdobi charakterystyczne logo – zielony krokodyl. Swoją główną siedzibę brand ma w Paryżu, gdzie z każdym sezonem tworzy nowości, które w szybkim tempie podbijają świat.

Lacoste sklep

Obecnie firma posiada kilka tysięcy sklepów na świecie. W samej zaś Polsce jej towary możemy zakupić w 10 największych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań. Ponadto Lacoste sprzedaje tanio swoje produkty online, gdzie zawsze czeka na nas wyjątkowa promocja i wyprzedaż niezależnie od pory roku. Jeśli więc nie chce nam się wychodzić z domu, doskonałym rozwiązaniem będzie zakupienie wybranej rzeczy firmy przez internet.

Lacoste buty

Lacoste trampki to jedne z najbardziej rozpoznawalnych butów brandu. A wszystko za sprawą ich wykonania z najwyższej jakości tkanin, pozwalających naszym stopom swobodnie oddychać i czuć wygodę podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych. Jeśli natomiast chodzi o buty Lacoste damskie to znajdziemy wśród nich bogatą ofertę balerinek, sandałów oraz sportowych fasonów, które będą doskonałym uzupełnieniem wszystkich wyjściowych stylizacji. Z kolei buty męskie Lacoste są zdecydowanym uosobieniem wygodny oraz komfortu na każdym kroku. Są to w szczególności sportowe fasony, nie brak jednak wśród nich wsuwanych butów oraz modnych mokasynów.

A must-have: our straightset sneakers. Discover them online now.

A post shared by Lacoste (@lacoste) on

Lacoste koszulki

Kuszulka Lacoste już od wielu lat jest uosobieniem firmy, gdyż to właśnie od niej zaczęła się przygoda jej założyciela z logiem krokodyla. Obecnie również podbijają one świat swoją wytrzymałością, elastycznością tkanin oraz perfekcyjnym wykończeniem. Ponadto ich Lacoste rozmiarówka pozwala każdemu nosić je na wiele okazji, nie tylko podczas uprawiania sportu, jak to było podczas ich wprowadzania na rynek. Dodatkowo ich atutem jest również duży wybór kolorów i fasonów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”odzież” brand=”lacoste”]

TOP