torebki goshico

Torebki Goshico, czyli wygoda i kobiecość w jednym!

Skąd wzięła się marka i torebki Goshico?

Marka i torebki Goshico powstały w 2008 roku. Ich główną sentencją jest torebka jako praktyczna kobieca biżuteria. Firma oferuje nam surowe materiały i ich kolorowe, haftowane zdobienia oraz podążanie za trendami w każdym detalu swoich produktów. To właśnie za to mnóstwo kobiet kocha je już od wielu lat. Jednak poza wyglądem zewnętrznym torby cieszą użytkowniczki swoją pojemnością, lekkością i wytrzymałością. Dzięki tym wszystkim czynnikom Goshico z roku na rok osiąga coraz więcej sukcesów, których zazdrości jej nie jedna firma.

torebki goshico
materiały prasowe

[koc_offers brand=”aldo” posts_per_page=”9″ tag=”torby”]

Torebki Goshico – kolekcja Foutuu

Jedną z najnowszych kolekcji marki jest ta o nazwie ,,Foutuu”. Znajdziemy w niej stylowe i funkcjonalne torebki Goshico w przepięknych wiosenno-letnich kolorach. Jak zawsze charakteryzują się one wodoodpornym materiałem i perfekcyjnym wykonaniem. Każda z nich jest ozdobiona specjalnym kwiatuszkiem od firmy. Ta linia oferuje modele tj. torebki do ręki z dopinanym paskiem, na ramię oraz minimalistyczne fasony na pasku. Poza nimi w kolekcji znajdziemy również plecaki w uroczych pastelowych odcieniach.

torebki goshico
materiały prasowe

[koc_offers brand=”fiorelli” posts_per_page=”9″ tag=”torby”]

Torebki Goshico – kolekcja Flowerbag

,,Flowerbag” to kolekcja bardzo eleganckich modeli torebek. Znajdziemy w niej pojemne kuferki oraz torebki na pasku. Są one dostępne w ciemnych kolorach, które zostały przełamane pastelowymi odcieniami. Świetnie wyglądają one w stylizacjach formalnych np. do pracy, na spotkanie, oficjalną kolację. Ich dodatkowym atutem, który z pewnością zadowoli każdą z nas, jest ich wytrzymałość, lekkość oraz wodoodporność. Co oznacza, że są one świetnym wyborem do zadań specjalnych. A jak Wam podobają się torebki Goshico?

torebki goshico
materiały prasowe

[koc_offers brand=”patrizia pepe” posts_per_page=”21″ tag=”torby”]

TOP