Torebki W. Kruk

Torebki W.Kruk to absolutna nowość na rynku. Marka, która od lat stawiała na biżuterię, tym razem proponuje klientom kolekcję skórzanych torebek.

W.Kruk jest najstarszym na polskim rynku przedsiębiorstwem jubilerskim. Działa nieprzerwanie od roki 1840, kiedy to na terenie Poznania złotnik Leon Skrzetuski otworzył pierwszą pracownię. Powstawały w niej przede wszystkim przedmioty liturgiczne. W 1887 roku firma przeszła pod skrzydła Władysława Kruka, który przeobraził niewielkie przedsiębiorstwo w sklep jubilerski z prawdziwego zdarzenia. Z biegiem lat firma W. Kruk coraz bardziej się rozwijała, dziś jest potężną marką, notowaną na rynku papierów wartościowych.

Torebki W.Kruk

for. materiały prasowe
for. materiały prasowe

Projektanci firmy wyspecjalizowani się głównie w tworzeniu projektów biżuterii. Tworzyli piękne naszyjniki, bransoletki, kolczyki czy popularne wśród młodych par obrączki, Biżuteria sygnowana nazwą tej marki charakteryzuje się świetnym wykonaniem. Rozwój firmy wymusił wprowadzenie na rynek zupełnie nowego asortymentu – akcesoriów ze skórzanymi torebkami w roli głównej. Jeśli poszukujecie elementów garderoby do jesiennej  szafy, powinniście bliżej przyjrzeć się tej kolekcji. Gwarantujemy, że fanki torebek będą zachwycone.

Najnowsza kolekcja

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jesienno – zimowa kolekcja akcesoriów marki W.Kruk idealnie się dopełnia. Możemy skompletować bardzo fajny zestaw składający się z torebki, okularów czy chociażby chust. Słowem, każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Torebki W.Kruk wykonane są z najwyższej jakości materiału- naturalnej skóry. To projekty oparte na klasycznym stylu. Proste formy na pewno sprawdzą się w przypadku każdej prawdziwej kobiety. Kolekcja składa się z kilku modeli torebek, różniących się kolorem i oczywiście kształtem. Projektanci postawili na kolor czarny. Zaprezentowali swoim klientkom gamę modeli torebek w czarnym kolorze. Mamy do wyboru zarówno klasyczną torbę z długimi uszami, do której z całą pewnością zmieścisz najpotrzebniejsze przedmioty, modną w tym sezonie workowatą torebkę, która świetnie sprawdzi się do szkoły, czy na uczelnię. Warto zwrócić także uwagę na niewielką, czarną listonoszkę ze złotymi elementami. Torebka będzie genialnym uzupełnieniem outfitu na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Wybrałaś już swój ulubiony model torebki W.Kruk?

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”torebki “]

TOP