Answear stawia na video

Marka Answear podąża za najnowszymi trendami w marketingu i inwestuje w materiały video.

materiały prasowe
materiały prasowe

Według badań przeprowadzonych przez Web Video Marketing Council aż 73% konsumentów chętniej dokonuje zakupów po zapoznaniu się z prezentacją danego produktu na filmie video. Firma Answear.com postanowiła przeprowadzić własne badania aby potwierdzić lub zaprzeczyć wynikom Marketing Coucil. Okazało się, że, że opisy i materiały zdjęciowe prezentujące ubrania i dodatki nie są już atrakcyjne dla potencjalnego klienta.

Answear stawia na video

Konsumenci stawiają na rzetelność. Podczas dokonywania zakupów zwracają uwagę na wszystkie szczegóły związane z produktem. Odpowiednia  prezentacja jest podstawą doprowadzenia do sfinalizowania transakcji Zdaniem firmy Answear ważne jest dostarczenie klientowi wszystkich najważniejszych informacji dotyczących danej rzeczy. Zwracamy uwagę na kolor, materiał, fakturę, gramaturę. Chcemy zobaczyć jak dana rzecz będzie zachowywać się w ruchu, czy też po zgięciu. Taką możliwość daje nam jedynie film video. Na filmie możemy zobaczyć właściwie wszystko. Zdjęcia nie oddają aż tak wiele treści.

Filmy video a rzetelność

Stworzenie rzetelnego materiału video na temat produktu może wypłynąć pozytywnie na sposób postrzegania marki przez klientów. Dzięki dostarczeniu wszelkich możliwych informacji na temat produktu, klient .jest też w stanie dostrzec zarówno zalety, jak i wszelkie możliwe wady i defekty sprzedawanego przedmiotu. Jeśli wszystkie otrzymamy takie informacje, możemy sądzić, że sklep nie chce nas oszukać.

Kompendium informacji w jednym filmie

Po przeprowadzeniu wewnętrznych badań firma Answear postanowiła zainwestować w filmy video, które w sposób niestandardowy pozwolą dostarczyć klientowi informacji na temat produktu. Najważniejszym elementem będzie prezentacja materiały oraz gramatury. Firma stawia na szczegóły. Klient będzie mógł zobaczyć konkretną część garderoby w pełnej okazałości. Będzie miał szansę poznać jej wielkości, szerokość. Dodatkowo takie kompendium informacji pozwoli wyobrazić sobie stylizacje z danym produktem. Inwestycja w materiały video nie tylko uatrakcyjni stronę marki Anwear, doprowadzi do zwiększenia ruchu na stronie, ale przede wszystkim przedstawi ją jako rzetelną firmę.

[koc_offers posts_per_page=”9″ tag=”płaszcze”]

TOP