Diverse (materiały marki)

Diverse ponownie rezygnuje z wejścia na GPW

Marka Diverse pracowała od jakiegoś czasu prospektem i wejściem na giełdę papierów wartościowych jeszcze w tym półroczu, ale wycofała się nagle z decyzji. To już drugi raz, kiedy spółka zamiast ogłosić oficjalne wejście na GPW, zawiesza związane z tym działania. Wcześniej jako powód podana była niepewna sytuacja na rynku oraz wzrost kursu dolara. Tym razem jednak firma nie podaje wyjaśnień, jedynie informując o tym, że rozważa różne strategie rozwoju marki.

Diverse sklep online

Na szczęście dla miłośników mody nie jest to bardzo znacząca decyzja, ponieważ nie wpływa bezpośrednio na rozwój poszczególnych kolekcji. Silnie rozwijający się sklep online to bardzo ważna część biznesu. To tam możemy zapoznać się z najnowszymi kolekcjami oraz propozycjami kurtek, butów, torebek czy bluz. Marka ma wyraźnie amerykański charakter, ale każda kolekcja jest niezwykle indywidualna, a przez to również bardzo ciekawa. Do wyboru mamy zarówno ubrania, obuwie oraz dodatki i akcesoria dla kobiet, jak i mężczyzn. W sklepie online możemy zapoznać się z lookbookiem oraz aktualnymi promocjami. A jeżeli zależy wam, by być na bieżąco z pełną ofertą marki, polecamy zapisanie się do newslettera, za czym idą dodatkowe korzyści i kupony rabatowe.

Rozmiaróka Diverse

Rozmiarówka amerykańskiej marki jest dosyć standardowa i ubrania mieszczą się w przedziale od XS do XL, a w przypadku panów – do rozmiaru XXL. Jeżeli jednak nosimy większy rozmiar zazwyczaj, warto i tak przymierzyć produkty Diverse. Jako, że numeracja jest przystosowana do amerykańskiego rynku, to nierzadko proponowane ubrania w rozmiarze L, XL czy XXL są nieco większe od swoich odpowiedników marek francuskich, brytyjskich czy azjatyckich.

Buty damskie dostępne są z kolei w rozmiarach od 36 do 41, męskie – od 40 do 46.

Diverse Lookbook (materiały marki)
Diverse Lookbook (materiały marki)

Diverse outlet

Czekasz na promocje Diverse? Na stronie internetowej znajdziesz oczywiście aktualne promocje, ale warto również odwiedzić outlety stacjonarne marki. Na terenie naszego kraju znajdziemy kilka dużych sklepów, np. w Warszawie czy Lublinie. To doskonałe miejsce także, by wypatrzyć perełki, które wyszły już ze sprzedaży w sklepach stacjonarnych i internetowym. Chociaż w outletach zazwyczaj mamy do wyboru bardzo ograniczoną rozmiarówkę oraz pojedyncze sztuki towaru, to warto zainteresować się tego typu zakupami. W outeltach ceny zaczynają się od 50-70% obniżek.
[koc_offers category=”kobiety” posts_per_page=”15″ ]

TOP