New Look - kłopoty i pomysły na rozwój brandu (materiały New Look, Zalando)

New Look – kłopoty i pomysły na rozwój brandu

Brytyjska marka New Look zmaga się ostatnio z coraz większymi problemami finansowymi. W ostatnim kwartale ubiegłego roku, firma zanotowała w samej tylko Wielkiej Brytanii ponad 10% spadki. Ogólna strata przychodów wynosiła 6,3 %. Niestety nawet sklep online nie poprawił tego wyniku, ponieważ firma zanotowała tam spadki na poziomie aż 15%. Co ciekawe, jednocześnie dosyć mocno podskoczyła sprzedaż na platformach partnerskich i sklepach multibrandowych – wzrost zanotowano na poziomie 22%.

Brytyjska marka wyciąga wnioski i planuje proces restrukturyzacji, którego efekt mamy zobaczyć, wraz z pojawieniem się w sklepach kolekcji wiosennej. Zmiany mają dotknąć również Polskę, w której możemy odwiedzić kilkanaście stacjonarnych sklepów marki. Jak zapowiadają przedstawiciele – oferta ma być bardziej dopasowana do polskiego rynku i firma skupi się przede wszystkim na rozwoju w miastach, w których ma już sklepy, by poprawić jakość usług.

New Look kolekcja

Brytyjska marka tworzy kolekcje skierowane przede wszystkim do kobiet, którym zależy na klasycznych fasonach w nowoczesnym, modnym wydaniu. Znajdziemy tutaj spodnie, buty, sukienki, kurtki, torebki oraz wszelkie inne ubrania i akcesoria. W ofercie nie brakuje także gadżetów i kosmetyków, które świetnie współgrają ze stylem, jaki w danym czasie proponuje marka. Firma kieruje swoją ofertę przede wszystkim do młodych kobiet oraz dziewcząt, ale nie brakuje także rozwiązań, które mogą przypaść do gustu również dojrzałym paniom. Poza regularną kolekcją możemy również sięgnąć po tę dla osób niskich (Petite), wysokich (Tall), ciężarnych (Maternity) lub puszystych (Curves).

New Look - oferta dostępna m.in. na Zalando (kolaż redakcja, materiały Zalando)
New Look – oferta dostępna m.in. na Zalando (kolaż redakcja, materiały Zalando)

New Look sklep

Firma dostępna jest dla potencjalnych klientek w bardzo wielu kanałach sprzedaży – zarówno w postaci salonów stacjonarnych, jak i online. Warto zaznaczyć, że w Polsce znajdziemy kilkanaście sklepów w największych miastach w naszym kraju. New Look sklep online to ważna dla firmy możliwość rozprowadzania swoich towarów. Niestety oficjalny sklep marki nie jest dostępny w języku polskim. Niemniej możemy zakupić produkty brytyjskiej firmy online za pośrednictwem multibrandowych platform zakupowych, jak Zalando czy Allani.

New Look Polska

Poniżej znajdziesz najważniejsze adresy sklepów na terenie Polski.

  • Warszawa: CH Złote Tarasy, ul. Złota 59; CH Arkadia, Aleja Jana Pawła II 82; Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
  • Kraków: CH Serenada, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
  • Lublin: Tarasy Zamkowe, Aleja Unii Lubelskiej 2
  • Wrocław: CH Renoma Wrocław, ul. Świdnicka 45
  • Kielce: CH Echo Kielce, ul.Świętokrzyska 20
  • Gdynia: Klif Gdynia, Aleja Zwycięstwa 256


[koc_offers category=”kobiety” posts_per_page=”18″ brand=”new-look”]

TOP