Kody rabatowe - gdzie ich szukać? (fot. unsplash.com)

Kody rabatowe – gdzie ich szukać?

Gdzie znaleźć kody rabatowe do waszych ulubionych sklepów? Podpowiadamy, jak zaoszczędzić na zakupach w sieci i jak być na bieżąco z najnowszymi promocjami oraz ofertą ulubionych sklepów internetowych.

Kody rabatowe – gdzie ich szukać?

Najlepszym miejscem, by znaleźć kody rabatowe do takich sklepów jak Empik, Smyk, Zalando, iPerfumy czy H&M, są ich własne strony internetowe. Często na stronie głównej znajdziemy aktualne kody rabatowe, ale najciekawsze oferty często otrzymamy po zapisaniu się do newslettera. Również warto założyć kartę stałego klienta do takich sklepów jak Empik, Smyk czy drogerii – Rossaman czy Hebe. Sklepy równie często co na maila, wysyłają kody rabatowe za pomocą wiadomości SMS, dlatego warto udostępnić swój numer telefonu podczas rejestracji.

Innym sposobem na dowiedzenie się o najnowszych promocjach i rabatach jest odwiedzanie stron, które zbierają kody i kupony rabatowe. Wśród znanych serwisów tego typu możemy wyszczególnić np. picodi.pl lub qpony.pl. Unikalne kody rabatowe Zalando i innych sklepów internetowych dostępne są także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Warto również wyczekiwać takich okazji jak Black Friday lub Cyber Monday, kiedy na całym świecie organizowane są ogromne przeceny.

[koc_offers category=”kobiety” posts_per_page=”15″]

TOP