Rynek luksusowych zegarków rośnie (fot. unsplash)

Rynek luksusowych zegarków rośnie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/fashionowo.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Polski rynek zegarków luksusowych w 2017 r. osiągnął obroty 111 mln zł i zapowiada się na to, że będziemy dostrzegać wzrost. Zegarki to jeden z najpopularniejszych akcesoriów męskich – nie ma co ukrywać, panowie nie mają aż takiego wyboru dodatków, jak panie.

Zegarek, jak dzieło sztuki

W wywiadzie dla #RZECZoBIZNESIE Dariusz Chlastawa, prezes Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków i wiceprezes sieci komórkowej Premium Mobile opowiada o rosnącej świadomości konsumentów. Przedstawia zegarki jako małe dzieła sztuki, których mężczyźni lubiący dobry styl i szyk chętnie pożądają. Zwraca uwagę na to, że coraz częściej panowie sięgają po luksusowe zegarki i rozumieją, jak w złym guście jest noszenie podróbki. Ceny takich zegarków zaczynają się od kilku- kilkunastu tysięcy, chociaż nie brakuje modeli, które kupuje się po kilka milionów. I chociaż wyznaczniki luksusu są różne w zależności od zamożności społeczeństwa, to Rolex wciąż jest królem rynku. I chociaż rynek wymaga specjalistycznej wiedzy i nie łatwo się przebić, to wciąż pojawiają się nowe marki, które chcą zaistnieć na rynku.

  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP