Eteryczna kampania MARLU

Marka Marlu właśnie przedstawiła najnowszą, jesienno-zimową kolekcję. Wybraliśmy dla Was najlepsze projekty i sprawdzamy czy warto zainwestować w ubrania tego domu mody.

Marlu

Jeśli lubicie klasyczny styl i zazwyczaj wybieracie ubrania, które podkreślają Waszą kobiecość, będziecie zachwycone najnowszą kolekcją Marlu. Wśród jesienno-zimowych propozycji znajdziecie mnóstwo ubrań, dzięki których będziecie czuć się wyjątkowo dziewczęco. Gwarantujemy, że będziecie zwracać na siebie uwagę.

Marlu – najnowsza sesja zdjęciowa

Marlu

Projektanci marki Marlu w nadchodzącym sezonie postawili na kontrasty. Najlepszym tego przykładem jest sesja zdjęciowa autorstwa Macieja Nowaka, dokumentująca zamysł projektantki Agaty Uli Rzepniewskiej –  Dyrektor Artystycznej MARLU. Zdjęcia z lookbooka inspirowane były kobietami, które jako uosobienie natury i delikatności przekraczają pewną granicę i będąc pewne siebie zaczynają podbijać otaczający je świat.

Marlu

Poszczególne elementy nowej kolekcji na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują. Łączymy na przykład zwiewne suknie z ciężkimi, zimowymi płaszczami i kurtkami. Okazuje się odpowiednie zestawienie może zagwarantować sukces.

Kolorystyka kolekcji

Marlu

Wśród projektów Marlu na jesień-zimę 2016/2017 nie brakuje kolorów. Jeśli sądzicie, że w tym okresie powinnyście ubierać się w kolorystyce smutnej czerni i szarości, grubo się mylicie. Skorzystajcie z propozycji tej marki i zdecydujcie się na elementy odzieży w kolorach: burgundu, kobaltu, brudnego różu, czy też zieleni. Total look? Dlaczego nie – bez problemu z tych projektów uda się Wam skompletować stylizację opartą na tym samym kolorze. Jedno ze zdjęć z najnowszego lookbooka prezentuje zielony total look i bardzo nam się podoba.

Suknie i płaszcze

Marlu

Naszą uwagę szczególnie zwróciło połączenie romantycznych, białych, zwiewnych sukienek z marynarkami i  genialne skrojone, kobiece sukienki i elementy garderoby, które z całą pewnością przydadzą się w chłodne, zimowe dni. Tej jesieni na pewno sprawdzą się klasyczne szare płaszcze. Na jakie projekty warto jeszcze postawić?

Marlu

Koniecznie zobaczcie żółte i złote bluzki i spodnie. Świetnie sprawdzą się podczas wyjątkowych okazji. Jeśli szukacie czegoś niesamowitego, zwróćcie uwagę także na białą część tej kolekcji. Nam propozycje Marlu na jesień-zimę 2016/2017 bardzo się podoba. A Wy jakie macie zdanie?

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”sukienki”]

 

TOP