źródło: zara.com

Modne kolory na lato 2017!

Modne kolory na lato 2017!

Modne kolory na lato 2017 czy raczej jeden konkretny kolor został ujawniony przez Instytut Pantone w grudniu zeszłego roku. Kolorem który powinien rządzić w naszych kosmetyczkach, mieszkaniach oraz w garderobie jest greenery. Przekładając to na zwykły język – delikatna zieleń. Kolor ten kojarzy się przede wszystkim ze świeżością, odnową i nadzieją, czyli cechami które powinnyśmy jakoś wprowadzić do naszego życia codziennego. Nie kończmy jedynie na sobie ale też rozejrzyjmy się wokół siebie. Przynieśmy do naszego miejsca pracy figurkę żabki, drobną zieloną doniczkę z kaktusem czy ramkę w tymże kolorze. Nie dość, że ożywi to nasze otoczenie to jeszcze będzie wyglądać mile dla oka. W mieszkaniu możliwości mamy jeszcze więcej! Zielone zasłonki, zielonkawy wazon z kolorowymi kamyczkami w środku czy po prostu kwiatami. Co powiecie na małego tańczącego Groota w zielonej doniczce z popularnego filmu “Strażnicy galaktyki”? Wpuśćmy zieleń do naszego otoczenia!
[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”bluzki-i-koszule” color=”zielony”]

Zielone obuwie

Wybór modnego koloru na lato 2017 nie był prosty, co jednak jeśli zdecydujemy się na obuwie w kolorze który wygrał? Chłodny kolor jakim jest zielony z pewnością często rzucał nam się w sklepie w oczy, tylko zaraz potem gdzieś z tyłu głowy budziła się obawa. Kupię, ale do czego mogę założyć te zielone czółenka? Opcji są dwie! Pierwsza dla odważniejszych z nas, takie sandały czy czółenka mogą być jednym zielonym akceptem w naszej stylizacji. Pamiętać jedynie trzeba o odpowiednim doborze reszty ubrania, powinno być w ciepłych barwach takich jakich odcienie czerwieni, brązy. Druga opcja to wybór zielonych dodatków lub części kreacji. Dobrze sprawdzają się na przykład zielone lakiery do paznokci, apaszka, koszulka czy bransoletka. Starajmy się dobierać zielenie w podobnych tonacjach.

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”obuwie” color=”zielony”]

Pantone kolory

Co jeśli mimo wszystko nie czujemy się dobrze w zieleni i akceptujemy ją tylko w formie bransoletki lub lakieru? Nic straconego! Modne kolory lato 2017 to nie tylko sama zieleń. Instytut Pantone wskazał nam jaki kolor powinien dominować w naszych stylizacjach, ale ujawnił też kilka innych na które powinnyśmy zwrócić uwagę. Znajduje się wśród sporo pastelowych odcieni jak beż czy błękit nieba. Dla tych z nas które wolą mocniejsze kolory postawiono na lapis oraz płomienną czerwień. Z poniższą tabelką modnych kolorów na lato 2017 powinnyśmy poradzić sobie z zakupem nowej, świeżej kreacji czy dodatków do niej.

Modne kolory na lato 2017 [źródło: pantone.com]
Modne kolory na lato 2017 [źródło: pantone.com]

[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”zielony”]

TOP