Najpiękniejsze suknie ślubne od Riny Cossack

Moda na suknie ślubne zmienia się z sezonu na sezon. Jak wybrać idealną kreację  na ten wyjątkowy dzień? Jaki materiał i krój wybrać? Na pewno warto zainspirować się najnowszą kolekcją Riny Cossack. Jesteśmy pewni, że znajdziesz te jedną, jedyną…

Najpiękniejsze suknie ślubne

Suknia ślubna to chyba najważniejsza sukienka, jaką mamy okazję założyć w swoim życiu. Powinniśmy postawić na model, w którym będziemy wyglądać olśniewająco, ale przede wszystkim także dobrze się czuć. Postanowiliśmy prześwietlić dla Was kolekcję Riny Cossack i pokazać najpiękniejsze modele ślubnych kreacji.

Biel nadal w modzie

Rina Cossack proponuje swoim klientkom wyjątkowe ślubne kreacje w najpopularniejszym kolorze – bieli. Dzięki temu możemy połączyć tradycję z nowoczesnością. Warto zwrócić uwagę na świetnie skrojony model białej sukienki w stylu boho z odkrytymi ramionami i dekoltem. Jest ona zwiewna i dziewczęca. Delikatny, niemal przezroczysty materiał powoduje, że połączenie sukienki  z białą opaską na głowę wygląda bardzo romantycznie.

Odkryte ramiona

Jeśli w czasie tego wyjątkowego wydarzenia chcecie pozwolić sobie na odsłonięcie większej powierzchni ciała, postawcie na suknię z odkrytymi ramionami. Jest ona podzielona na dwie części: odkrytą górę wykończoną delikatnymi motywami kwiatowymi oraz cześć dolną rozszerzoną w dolnej części.

Biała suknia z kwiatami

Naszą uwagę szczególnie zwróciła przepiękna biała, kobieca suknia, w której każda z nas z pewnością wyglądałaby jak księżniczka. To długi model, rozszerzany na samym dole również podzielony na dwie części. Na dole sukienka została wykonana z delikatnego, lekko lśniącego materiału, zaś na górze mamy zakładkę w kolorze nude zakrywającą biust. Górna część sukienki składa się z świetnie skrojonego, delikatnego materiału. Znajdują się na niej wzory kwiatowe. Całość prezentuje się naprawdę kapitalnie.

Bardzo trudno jest wybrać tę najpiękniejszą suknię. Warto przed ostatecznym zakupem sprawdzić jakie modele są w danym sezonie szczególnie popularne. My zawsze stawiamy na połączenie tradycji z nowoczesnością i najnowszymi trendami. Dlatego też przedstawiamy Wam kolekcję Riny Cossack. Mamy nadzieje, że pomogliśmy Wam w wyborze.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”sukienki”]

TOP