Agent Provocateur (materiały marki)

Agent Provocateur

Bielizna Agent Provocateur przez kilka ostatnich sezonów cieszyła się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem. Jednak najnowsza kolekcja ma powrócić do swoich korzeni, oferując modele dla odważnych kobiet. W najnowszej kampanii zobaczymy Magdalenę Frąckowiak oraz Élise Crombez. Modelki pokazane są w sposób bardzo seksualny, co z pewnością wzbudzi także liczne kontrowersję, jednak nie ulega wątpliwości, że jest to charakterystyczny dla marki model sprzedaży swoich produktów.

Agent Provocateur – o marce

Agent Provocateur to przede wszystkim bikini, bielizna oraz perfumy. Kolekcji marki zdecydowanie nie można określić, jako “skromnej”. To ponętne, wyzywające propozycja dla odważnych kobiet, które dumnie chcą ukazać swoje kształty. Ekskluzywna koronkowa bielizna pozwoli poczuć się niesamowicie atrakcyjnie, niezależnie od tego, co założymy na wierzch. Brytyjska firma została założona w 1994 roku przez Joseph Corré (syna Vivenne Westwood) and Serena Rees i dzisiaj prowadzi sklepy w 13 krajach na świecie. Do współpracy marka zaprosiła takie gwiazdy, jak Kylie Minogue, Kate Moss, a dziś dołączyła do ich grona również polska supermodelka Magdalena Frąckowiak. Miłośniczkami odważnej bielizny są takie sławy jak Dita Von Tesse czy Penelope Cruz.

Bielizna Agent Provocateur (materiał marki, kolaż redakcja)
Bielizna Agent Provocateur (materiał marki, kolaż redakcja)

Agent Provocateur Polska

Sklep Agent Provocateur Warszawa zlokalizowany jest na ulicy Mokotowskiej 59. Został otwarty w 2013 roki i jak na razie jest to jedyny butik marki w naszym kraju. W ofercie znajdziemy biustonosze, koszulki nocne, figi, gorsety. Sam butik doskonale odzwierciedla buduarowy charakter brytyjskich kolekcji. Agent Provocateur to jednak także sklep online. Produkty marki możemy znaleźć zarówno w oficjalnym sklepie (niestety ceny nie są zlokalizowane na polski rynek) oraz w sklepach partnerskich, takich jak Zalando.

Agent Provocateur perfumy

Poza bielizną czy akcesoriami, brytyjska marka oferuje także perfumy. Są one doskonałym uzupełnieniem zmysłowych kolekcji firmy. Przeważają w nich zapachy kwiatowe, piżmowe i drzewne. Są wyraziste i pełne seksapilu. Jednym z najpopularniejszych zapachów jest ten, noszący tę samą nazwę, co marka, drugim zaś – Petale Noir. Ceny perfum zaczynają się od około 80 zł za 100 ml.

Agent Provocateur stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe są również ważną częścią oferty brytyjskiej marki. Podobnie jak bielizna, kostiumy kuszą ciekawymi kształtami, wycięciami, przezroczystościami. Bikini prezentuje niezwykłe konstrukcje i ciekawe połączenia kolorów, wśród których przeważa czerń, błękit, róż, czerwień i biel. Jednoczęściowe stroje kąpielowe także nie należą do nudnych – wyjątkowe fasony przykuwają uwagę i kuszą, często więcej ciała odsłaniając niż zasłaniając. Kolekcje świetnie również podążają za aktualnymi trendami, nierzadko wyznaczając własne.

TOP