Otwarcie sklepu New Look w CH ARKadia

8 czerwca w centrum handlowym Arkadia odbyło się huczne otwarcie sklepu marki New Look. Gośćmi wydarzenia byli między innymi  Osi Ugonoh, Karolina Pisarek i Jakob Kosel znani z programu Top Model.

Otwarcie sklepu New Look
Materiały prasowe

New Look to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych w Europie. Powstała w 1969 roku na terenie miejscowości Wellington w Wielkiej Brytanii. Od tamtego czasu na terenie całego świata powstało ponad tysiąc sklepów stacjonarnych, a także sklep New Look online. Pierwszy sklep w Polsce został powstał  w 2009 roku we Wrocławiu. Obecnie na terenie naszego kraju  prężnie funkcjonuje aż 17 sklepów tej marki, a najnowszy został otwarty  8 czerwca na terenie centrum handlowego Arkadia w Warszawie.

Otwarcie sklepu New Look
Materiały prasowe

Otwarcie sklepu New Look w Warszawie

Na otwarciu warszawskiego sklepu New Look pojawiło się mnóstwo znanych twarzy. Gośćmi byli między innymi: Osi Ugonoh, Karolina Pisarek i Jakob Kosel –  uczestnicy programu Top Model. Modele po występie w programie niemal z dnia na dzień zyskali ogromną popularność. Brali udział w kampaniach największych marek modowych w Polsce, a także na świecie.

Otwarcie sklepu New Look
Materiały prasowe

Mają za sobą mnóstwo pokazów i sesji zdjęciowych. Ich popularność ma swoje odzwierciedlenie w kanałach społecznościowych, gdzie Osi, Karolina I Jakob z dnia na dzień zyskują kolejnych fanów. Podczas otwarcia sklepu New Look w Warszawie fani mieli szansę poznania gwiazd osobiście, a także zrobienie indywidualnego zdjęcia, które było drukowane na miejscu. Możliwość osobistego spotkania z modelami z programu Top Model cieszyła się ogromną popularnością.

Otwarcie sklepu New Look
Materiały prasowe

Sklep New Look w CH Arkadia

W najnowszych sklepie marki New Look w CH Arkadia znajdują się akcesoria zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sukcesywnie będą się tam pojawiać najnowsze kolekcje, a także sezonowe wyprzedaże. Wszystkie ubrana marki można znaleźć także w sklepie New Look online.

Otwarcie sklepu New Look
Materiały prasowe

Na pierwszych 100 klientów czekały upominki, a także atrakcyjne rabaty. Imprezę otwarcia uświetniała oprawa muzyczna w postaci setów DJ-skich. Pierwsi goście nowego sklepu byli zachwyceni powierzchnią sklepu i ilością ubrań, które można tam kupić. Mamy nadzieję, że najnowszy sklep New Look w Warszawie będzie przyciągał mnóstwo klientów.

[koc_offers posts_per_page=”12″ tag=”sukienki”]

TOP